Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

метан за фелиция


pepino8797

Recommended Posts

колеги може ли някой да ме посъветва къде има изгодни и добри майстори за монтаж на метанова уредба на моята фела пикап?

колега мотора колко е ако е 1.3 неси даваи парите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не ги дава, какво имаш предвид? Ако е решил да я кара дълго и да си върши работа с нея да слага метан, аз имам един приятел точно с пикап 1.3 и го кара на метан от 6 години без проблеми. Метана е без алтернатива като цена на 100 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

откаде си колега ?

заслужава си разбира се , като мисля че можеш да минеш и на варианта с изпарител !

разход не повече от 9-10 лева на 100 км !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от София съм и колата е 1.3 карбуратор.Минавам за година около 25-30000 км.Ако може да ме свържеш с твоя приятел с пикапа да си поговорим ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.