Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение и съвети за покупка - Октавия 1.


raktak

Recommended Posts

Здравейте. Предстои ми покупка на Шкода Октавия http://www.cars.bg/u506513. Ако някой знае нещо за тази машина, ще му бъда благодарен да го сподели. Аз съм от Враца и не съм пазарувал досега от онзи край. Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Предстои ми покупка на Шкода Октавия http://www.cars.bg/u506513. Ако някой знае нещо за тази машина, ще му бъда благодарен да го сподели. Аз съм от Враца и не съм пазарувал досега от онзи край. Благодаря ви предварително.

Кoлега, аз съм от този край и мога да ти кажа да гледаш внимателно и се пазари, свалят от цената доста, но пак си има и своите бонуси, като еко такси и регистрация, много бързо ги правят тези неща и то на доста добри цени, но всичко си е до пазарлъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола няма ESP, да знаеш..........иначе изглежда добре.

Успех!

тя и климатроник няма така като я гледам, иначе е записано в обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!Тази кола е поне на 250-300хил.Воланът е претапициран,защото е много ожулен.Кожата на топката на скоростите при мен е на 140хил. и въобще не е мръднала.Това е моето мнение и смятам,че тези пари са й много.Гледай много добре.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!Тази кола е поне на 250-300хил.Воланът е претапициран,защото е много ожулен.Кожата на топката на скоростите при мен е на 140хил. и въобще не е мръднала.Това е моето мнение и смятам,че тези пари са й много.Гледай много добре.Поздрави!

мисля че тези километри не са й проблем. моята я взех на 218хил.и нямам никакви оплаквания. показвам й ключа и тя пали. вече е на 250хил. между другото тази е за братото. виждал съм гръцко такси на 750хил. и при -15 запали веднага, така че всичко е поддръжка, според мен. интересуваше ме впечатление на някой от форума, който я е виждал на живо.

благодаря ви все пак за бързите мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след оглед на живо се потвърди мнението, че джамбазите от благоевград са ментета. доста от обявените екстри липсват и най-вече евро-3 се оказа - премахнат катализатор. част от оборудването нефункционира и след обявяване на цена от 4хил. от самия собственик след 15 мин. се отказва сам. абе голям майтап. може и за добре да е. продължавам с търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след оглед на живо се потвърди мнението, че джамбазите от благоевград са ментета. доста от обявените екстри липсват и най-вече евро-3 се оказа - премахнат катализатор. част от оборудването нефункционира и след обявяване на цена от 4хил. от самия собственик след 15 мин. се отказва сам. абе голям майтап. може и за добре да е. продължавам с търсенето.

 

Километрите да не те плашат. 250.000 километра на тоя мотор са му разгрявка. При нормална експлоатация и редовна смяна на филтри / особено горивен /, в сервиз заради мотора няма да влезеш. Половин милион километра на 1.9 TDI / особено мотора, дето е 90 к.с. / са безпроблемна цел. Половината таксита в Европа с този мотор вече са надхвърлили един милион километра. Освен това, 1.9 TDI е и най-добрия дизелов мотор на VW, произвеждан в цялата история на концерна. Можеш да му сипваш и олио, ако искаш - пак ще върви. Моята е на около 420-430.000 километра и върви като пушка. Само сипвам нафта и карам. За 5 години в сервиз не съм влизал, като изключим обслужване с ремъци, масла и филтри, а също така задължителните в България ремонти по предницата. Плюс смяна на някое и друго маркуче заради ЕГН-то на колата. Това е една от най-здравите коли, правени някога. "Шедьовър на надеждността", както казва Джеръми Кларксън от Топ Гиър. Даже след някой и друг месец, като седна в една А 6-ца с 3.0 TDI quattro, Октавия-та ще си я запазя. Просто, защото ще ми трябва, когато аудито е в сервиз / често, предполагам /.

 

Няма какво да му гледаш на този автомобил с този мотор. Всичко по него е евтино и почти нищо не се чупи. Качваш се и караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се чуди карам същи модел и същата година, на месец пътувам около 3000 км просто невероятен автомобил и страшно икономичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравйте отново. ето какво взехме http://www.cars.bg/u518192.

миисля, че е по-добър избор от благоевградската.

дано братото я кара със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колицата s_flag

В сервиз да влиза само за смяна на консумативи

 

P.S аз пък моята я взех от Враца преди 20 дена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колицата s_flag

В сервиз да влиза само за смяна на консумативи

 

P.S аз пък моята я взех от Враца преди 20 дена

 

ние търсихме точно определен модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.