Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за озвучаване на Фабия 2


Recommended Posts

Здравейте ,Колеги искам да ви питам за добър сервиз или център за озвучаване в Пловдив....Имам Фабия 2 -2010 г.Амбиенте ,но за съжаление няма говорители в корите на задните врати,което мен адски ме дразни ,радиото е монтирано заводски модел Dance ако не се лъжа,Моля ви за съвет къде да отида да ми монтират задни говорители,и ако някои го е правил да сподели цена.....Благодаря ви предварително за съветите и насоките.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Aз имам същия проблем , но мисля че по-удачно би било ако искаш да слагаш задни говорители различни от тези oригиналните за Fabia 2, по-добре смени и предните . това е лично мое мнение .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Отиди при Олег,аудиоспирит.До прелеза на 6 септември е.Пича е много кадърен и прави всякакви проекти.Работи предмино с ДЛС,но разбира се и по желание на клиента.Няма да останеш разочерован :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, случаят ми е същия като на колегата, питането ми е има ли пусната инсталация на Шкода Фабия 2 амбиенте до задните врати за говорители или трябва да се прекарват и кабели, което предполага доста разглобяване?

Редактирано от Farful
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма прекарани кабели, но си имаш изрязани дупки. Поставянето с прекарването на кабел отнема около 30 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, случаят ми е същия като на колегата, питането ми е има ли пусната инсталация на Шкода Фабия 2 амбиенте до задните врати за говорители или трябва да се прекарват и кабели, което предполага доста разглобяване?

Много добро предложение е това. И май работи предимно с Morel от известно време насам  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Някой сменил говорители (особено предните) и оставил оригиналното радио Dance, има ли осезаем ефект в качеството на звука?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с заводски  предни и задни и съм доста доволен от звука-особено когато е от CD, така че не бързай да сменяш предните, а по-скоро сложи и отзад първо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 11 месеци по-късно...

Здравейте. Стара е темата, но да споделя . Имам фабия 2001 г.  и искам да сложа говорители на задните врати.Дали мога да се справя сам или да търся специалист за монтажа. Корите на задните врати нямат отвори за говорители. Насочете ме в София къде да отида, моля 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фабиата задните врати не са предвидени за говорители, няма място за тях на ламарината зад кората. Ще трябва нещо къстъм да се прави. Мисля, че авал са твоите хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.