Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смяна на крушката на страничното огледало


sinoptik

Recommended Posts

Колеги бихте ли ми казали как се маха плафона на огледалото за да си сменя изгорялата крушка.Сигурно е много просто но се боя в ъози студ да не счупя някоя щипка.Въобще тази кола ме смайва за едно лято си смених всичко що свети :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо провери дали си с крушка или с LED. Ако си с крушка, колегата ти е дал линк, в който хубаво е показано как става. Ако си с LED се смяна цялата бяла бленда с диодчета. Аз съм с такава и съм сменял 2 пъти. По спомен струва ококо 70 лв от Еуратек. Смяната е подобна на горния линк но се сменя цялата бленда. Ако те итересува точната цена, пазя си фактурата, но е в колата. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща.Ще ми е от полза тези дни,когато намеря време да обърна внимание на и на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.