Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

octavia 1 врати


yuuli

Recommended Posts

След излизане от сервиз две от вратите отказаха да се отварят. Централното работи но вратите не се отварят,нито отвътре нито отвън.Дайте съвет.Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото, което ми идва на ум е да се върнеш в сервиза, където е била колата и да ги накараш да ти я оправят. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се случи веднъж - при монтажа на кората на вратата, жилото не е било закачено както трябва.Пиши от къде си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се случи веднъж - при монтажа на кората на вратата, жилото не е било закачено както трябва.Пиши от къде си!

от софия ,бях в сервиза.И външното и вътрешния механизъм са закачени.Били сваляли само дръжките отвън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако във въпросния сервиз не го оправят, обади се на Владко от Люлин. Той е човека!

0898 640 815 0888 732 757

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези в сервиза да не са ти подменили бравите (при тези автомобили са си проблемни, втора употреба читави се намират трудно, а нови са бая скъпи)? Имаш ли им доверие? Аз избягвам да си оставям колата при някакви непознати без да ги наблюдавам какво правят. А и както са писали колегите по-горе защо не се върна за рекламация? Всъщност колата за какъв ремонт е била в сервиз - има ли нещо общо с последвалия проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукни вратата под дръжката. Жилото, което двързва дръжката с бравата се е изместило и не позволява механизма за се прибере плътно към бравата. Ако успее да се намести и да отвориш вртата - жилото се регулира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукни вратата под дръжката. Жилото, което двързва дръжката с бравата се е изместило и не позволява механизма за се прибере плътно към бравата. Ако успее да се намести и да отвориш вртата - жилото се регулира.

жилото е било много опънато.Освободих го малко и сега няма проблем. А колата беше за пребоядисване.Благодаря за съвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.