Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да запълня тая дупка ?


Vladi-s-felicia

Recommended Posts

Защо има ОГРОМНА дупка там, където стои CD-то ? Липсва някаква декоративна пластмаса ли, какво - не знам, но е АДСКИ грозно !

Хората с ФЕЛИЦИЯ трябва да знаят за този проблем. Ако искате утре даже мога да снимам, за да е и нагледно, освен теоритично...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за слота на радиото, ако има аралък, сложи силикон. Поне аз така съм направил, но луфта е не повече от половин сантиметър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И силикона не е нормалното решение, има си кутия за радиото която влиза точно на мястото и няма луфтове.

Ето как трябва да е - отгоре е пепелника и под него си има аудио кутия която влиза в таблото и се завинтва отдолу, касетофона може да се извади и заедно с нея или без нея. Ако ти липсва едно от двете отиди до някоя морга и си го набави.

post-5513-138453347777_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Формана дупката около касетофона запълних с шперплат 25 мм. - взех размерите и изрязах едно парче , след това изрязах дупката за касетофона и на края фрезовах около 5 мм. около отвора за да легне гривната на касетофона на равно и на края облепих лицето с черно фолио и хванах шперплата с две рапидки за таблото.

Ако просто искаш да запълниш дупката се развихри с някаква пластмасова плака .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има пепелник, но явно касетофона на шкодите е по- различен, а CD-то ми е високо 4.5см. Разстоянието отстрани и отгоре е поне с 2 см встрани. Знам, че се продават някакви пластмаси, които ги слагаш и в тях слагаш CD-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглежда въпросната кутия с поставен касетофон, монтира се като се завинти отдолу с два винта, наведи се под касетофона и ще ти стане ясно.

post-5513-138453347847_thumb.jpg

post-5513-138453347864_thumb.jpg

post-5513-138453347872_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е явно на мен ми липсва тая част между CD-то и края на кутията (1-2 см сигурно е дебелината). Не знам защо липсва, ама заради нея не се крепи CD-то. На твоята снимка се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, има в дупката центрираща пластмаса а 2 та болта ловят клипсите и (метални пластинки). Ромбовидна е в единия случай радиото едва влиза, а ако я обърнеш радиото се мести 2-3мм наляво - надясно, но според мен това е по добрия вариант.

 

Клипсите който държат тази центрираща кутия също могат да се обърнат. В единия случай при по- силно бутане кутията пада, а в другия случай пада при по - силно дърпане (тоест при вадене). Не си спомням много точно и ясно, защото я сглобявах на фенер и беше отдавна. Но бегло описано е това. Търси някоя фелиция на части и отиди си го свали с развиване на 2 та болта от снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че дружно те насочихме. В момента се продават няколко фелиции на части, даже един човек иска да ти праща снимки в темата в "купувам" Направо се уговори и ходи да прибираш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да прати да видя за какво става на въпрос. Дано ми се реши проблема, иначе трябва да изрязвам пластмаси и да стане циганска работа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.