Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DOT5 в 105/120?


Galliard33

Recommended Posts

Някой да е слагал DOT5 в 105/120? Не питам за 5.1, а само за 5, силиконовата!

 

Плюсове и минуси чета по нета, интересува ме някой ползвал ли е, да сподели впечатления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dot 4 не! Не му вкарвай тази муха в главата, че после трябва да преливам заради теб Дот 3 в бутилки от Дот 4, после ако разбере, ще трябва да се псуваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре 5.1 или 4

Аз не питам кое е по-добре. Питам за ДОТ5. Ако имаш впечатления - сподели ги. Ако ли пък не - мълчи си. Сори, ама без аргументация не мога да ти приема мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото и предимство е че не абсорбира вода, следователно водата се натрупва в различните части на системата. Аз съм със Дот4 която абсорбира вода, но си я сменям на всеки две години.Знам че искаш най доброто за твоя кола и че ако има теч в системата да не ти се разяде новата боя предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

da , no kolата ти не е 120. Там системата не е направена за нея и протича. Eto тук съм описал, изтрил съм го, но по - надолу от цитатите си личи за какво иде реч viewtopic.php?f=11&t=7480&hilit=dOT4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боята още не е нова. Просто се зачетох по мрежата и ми стана интересно дали някой от нашия любим форум/клуб не е пробвал този DOT5. Интересно ми стана след като прочетох, че се ползва по различни ретро и изложбени автомобили. И препоръката е ако искаш да я ползваш да си смениш цялата спирачна система. И тъй като, като никога, имам възможността да я сменя цялата от-до се чудя дали да не я пробвам таз ДОТ5...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боята още не е нова. Просто се зачетох по мрежата и ми стана интересно дали някой от нашия любим форум/клуб не е пробвал този DOT5. Интересно ми стана след като прочетох, че се ползва по различни ретро и изложбени автомобили. И препоръката е ако искаш да я ползваш да си смениш цялата спирачна система. И тъй като, като никога, имам възможността да я сменя цялата от-до се чудя дали да не я пробвам таз ДОТ5...

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.