Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с хидравличен волан


missi

Recommended Posts

Здравейте на всички, smile056

имам Шкода фабия-2005г. Опитвам се да се правя малко на автомонтьор. Все пак криза е и каквото мога да оправя сама е добре дошло. При майстора - в краен случай.

Проблема в момента ми е такъв - волана на автомобила едвам се върти. Едва ли не, трябва да лягам в/у него за да го завъртам. Въпроса ми е следния: Сигурно няма масло/хидравлично/ и къде се намира казанчето за масло ако има такова? Сигурно е под предния капак, а? :-k

Благодаря предварително за съветите Ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, не е от това. Причини са: ниско зарядно напрежение, датчика на кормилната рейка и накрая проблем с ел.помпата. Направи диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета , ще се опитам да я закарам на диагностика, но преди това трябва да загрея малко - иначе може да ме хване мускулна треска на ръцете. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.