Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия дизел или бензин/газ


pamir

Recommended Posts

В крайна сметка взех тази на бензина.

 

Дизела ме стресна, че доста тракаше, малко повече вибрации и миризма на нафта... За който е свикнал може би е нормално... Но и цената му беше с 1600 лева отгоре.

 

Бензиновия двигател засега изглежда много добре, супер безшумен, идеален като мощност... и купето в отлично състояние.

 

Сега вече ще стана редовен участник в този форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизела определено е по-добре при проблеми според мен се диагностицира по лесно ...за поддръжката колегите са прави все тая е , за газта ,,,определено ако вземеш бензин стара кола е хубаво да сложиш газ иначе бензиностанцията ще ти стане често посещаван обект , но определено с газта си вкарваш доста автоголове, колата се променя доста ,,скапва се ...проблеми при настройка едно компютъра а и още един такъв комп с неговите си проблеми . Ако я караш служебна ДА целта оправдава средствата. А на Дизела ако не пали в общия случай причините са по-ясни а за бензина е мисля по-сложно . Километрите които мислиш да минаваш определено имат значение, но според мен определено трябва да се огледаш мн. добре за техническото и състояние. И все пак -ДИЗЕЛ-успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.