Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ново/старо попълнение в редиците на форума на Шкода


Recommended Posts

Здравейте на всички,

първо искам да се извиня за пускането на темата в този раздел, но така и не открих някой специализиран раздел за представяне на нови попълнения във форума. Извинението ми е към модераторите и ако се налага нека се премести темата на правилното й място.

От 2 седмици съм притежател на Шкода Фабия 1 Комби - 1.4 16V 75 к.с. - първа регистрация - 2001 година.

Колата не е нов внос, вкарана е преди 3 години, но е много запазена и се реших да я взема. Навремето имахме дълги години Шкода 120Л - 1982 год. купена от магазина, тя беше и първата ми кола с която се учех да карам, а това беше в началото на 90-те години на миналия век. Много добра колица и никъде не ни изостави. После бях си купил 120Л, но японката с пластмасовите брони, така че тази Шкода не е първата в семейството ни.

Фабията след като я взех от човека я закарах в сервиз да я обслужат - смениха масла, ремъци, ролки - масло ТОТАЛ 7000 Quartz 10W40. Мисля скоро да й се сменят свещите и въздушния филтър. Колата е с ГИ от март месец тази година и има още близо 1.5 година гаранция, Фабията в момента е на 173000 км и мисля, че може и да са реалните.

Сложиха й аларма и парктроник, фаровете бяха доста пожълтели, но ги полираха и сега са къде къде по-добре.

Бях поръчал от форума пластмасови лайсни под номерата и вчера получих от колегата PRR лайсните и ги сложих.

Днес Фабията премина през няколко СПА процедури и риших да я щракна за да се представя и във форума на Шкода България.

През последните 4-5 години карах Алфа Ромео 156 2.0 бензин 155 коня, но не се издържаше на тези данъци - за 4 години повече от 1000 лв общо и реших да се разделя с нея.

Така че ето ме във вашия форум.

Прилагам и 2 скромни снимки от днес за повече представа на нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да се похваля ;) аз също съм от една седмица собственик на Фабия :) Колата е 1.2 40 kw декември месец 2006 г., хетчбег. Още не съм я наснимал но и това ще стане, снимки по- късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли и честито и на двама ви, да си ги карате дълго и безаварийно Шкодаците. nickalas, съвсем правилно си се ориентирал за мястото на темата, а пък и не само за нея - гледам вече и лайснички си сложил, ашколсун! Дай боже на всяка Шкода такъв грижлив собственик дето да я глези с парктроници и прочие smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двама ви. До колегата от Поморие, ако искаш да се срещнеш с други последователи на марката(a.k.a. сектанти), може да следиш тук, бира много не пием, ама наблягаме на шкембето smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двама ви. До колегата от Поморие, ако искаш да се срещнеш с други последователи на марката(a.k.a. сектанти), може да следиш тук, бира много не пием, ама наблягаме на шкембето smile049

благодаря за поканата, ще го имам в предвид

междудрогото и аз съм голям фен на шкембе чорбасъ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.