Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с предните чистачки


Minchev

Recommended Posts

Здравейте,

Имам следния проблем днес сутринта пробвах да пръсна на стъклото но нито пръска нито чистачките искат да помръднат, а най станното, е че задната се вкл. вместо предните. Когато местя лосчето на позиция бързи, бавни, интервал се вкл. само задната. Ако някой е има такъв пробле и може да помогне ще се радвам.

Проверих бущоните но не е от тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Проверете пак. Предпазител е. Ако при замръзнали чистачки сте ги включвали или сте избутвали сняг, предпазителя веднага изгаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настина се оказа предпазителя на предните чистачки. Сърдечно благодаря smile035

Сега останаха да не работят само пръскачките (и моторчето не върти). Не мисля че са замръзнали, а са на същия предпазител с предните чистачки (който е проверен). В момента навън е +7 градуса, а и съм със зимна течност. Каква може да е причината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замръзнала вода в помпата, ако като си сипал новата течност не си пръскал докато излезе през дюзите. Покарай малко да позагрее двигателя и пробвай пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.