Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за 2.5 TDI v6 дизел.


Prototype

Recommended Posts

Здравейте,

 

Някой ако може нека ми отговори дали мога да ползвам блок с главите от AKE, AFE или BFC, на AYM (114kw).

 

Аз вече пуснах и една обява в раздел купувам, че търся работещ двигател 2.5 TDI v6 дизел; AYM (114kw) или BDG (120kw). или поне за окомплектован блок с двете глави може и без разпределителните валове. Ама си викам ако стават и от други TDI 2.5 V6-ци да разширя търсенето.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери в Етката де

от пасат5,суперб1,ауди а6,4 вс.може да ползваш

 

Мерси за бързия отговор, ЕТКА като цяло е готина, днес бая е погледах обаче там е лесно е да си избереш някаква кола и да гледаш какво има вътре като части. Обаче сега за съвместимост бога ми обърках се. Гледам в раздел Skoda и AYM не виждам блока, главите на двигателя да съвпадат с друго освен с BDG, гледам в раздел Audi и VW там е егати и мешаницата. Затова викам айде да попитам.

 

Ей на още нещо днес по моргите най-не разбития V6 2.5 който ми хареса (на външен вид :)) гледам бърсах с парцала AFE го виждах, сега го гледам тоя AFE в ЕТКА от дават го VW Santana 4 цил. 73 kw. Пълна каша.

 

А и още нещо трансмисията ако не е от автомат ще пасне ли ако намеря цал двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няква грешка има в етката

и друг път съм забелязвал-последно се сблъсках с грешка преди 1 седмица,когато търсих филтър за а4 2007.Вместо бкд,беше написано бдк версия на мотора

иначе няма значение дали е автомат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.