Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Виждали ли сте нещо подобно?


PRESIAN

Recommended Posts

Брат ми решил да направи оглед под капака, да види дали всичко е наред, че утре тръгва за България и останал без думи от следната гледка:

Отстрани е имало нещо като стружки и предполагаме, че мишка е решила да си похапне Октавийка smile048

post-4165-138453345046_thumb.jpg

post-4165-138453345061_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива животинки, май не са точно мишки. Кажи на брат ти да си прегледа спирачните маркучи, че и там им харесва гумата на тез гадинки! По Германия знам, че има проблеми, там им викат Marder -няква белка е май. Ето линк с картинка.

http://www.overclockers.at/attachment.php?fullpage=1&attachmentid=130135

 

има даже разни джаджи срещу подобни животни...

 

http://www.500idee.com/en/martenshock-m ... ntimartres

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се разрових, прочетох че за 2007 г. в Германия са пострадали около 180,000 автомобила от тези гадинки, като са нанесли щети за над 40 млн.евро !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Октавия има дупка в жабката голяма около 2см от някакъв такъв гризач. Били са забравили лешник вътре и гадинката го е била изяла, само огризки е имало и дупката smile048 Това в Чехия се случило smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години и моята Алфа беше нагризана, та ми излезе доста скъпо това посещение на нежелани гости, трябваше да сменя някакв датчик, който пък струваше към 250 лв.

Затова си купих от Германия едно устройство за такива животинки, включено е постоянно към акумулатора и издава някакви импулси, които човек не ги усеща, но гадовете им пречи и бягат от там.

Снимка не мога да ти кача, защото е голяма, ако искаш на e-mail мога да ти я пратя.

Казва се: Marder Stop & Go Marder Abwehrgerat Go Impuls

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова си купих от Германия едно устройство за такива животинки, включено е постоянно към акумулатора и издава някакви импулси, които човек не ги усеща, но гадовете им пречи и бягат от там.

Снимка не мога да ти кача, защото е голяма, ако искаш на e-mail мога да ти я пратя.

Казва се: Marder Stop & Go Marder Abwehrgerat Go Impuls

Сигурно е подобно на това, на което колегата Galliard33 е дал линк.

В България не съм чувал да съществува този проблем.Дали би го покрило автокаско?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да го покрие каското. Няма начин. Иначе трябваше да покриват и ръждясали джанти от препикаване от куче smile091 smile021 Или надраскан преден капак от разходка от котка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата зима,сестрами една сутрин не можа да запали бившото ми Поло,което съм и дал да кара.Отишла с рейса тя,а аз като реших да погледна какъв е проблема се оказа че мишока е изял поне 5-7 калела из двигатела.Невероятно голям проблем ми създаде тогава.Добре че не беше избрал Октавията,щях да получа удар направо.Освен това,кучетата са усетили мишката и цяла нощ са драли ,копали по капака и предната броня-ужас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен някакъв гризач си беше направил гнездо върху скоростната кутия. Откриха го в сервиза, покрай прегризания маншон на кормилна рейка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един стар опел някаква гадина ми беше надъвкала всички силиконови високоволтови кабели. Не ставаха за нищо. И това за една нощ в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.