Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с рефлектор O2


Djoro_picha

Recommended Posts

Здравейте колеги ,

Както скоро ви споменах от скоро съм собственик на Octavia II. Преди ден ми изгоря крушката на късите светлини на фара, и като реших да я сменям си спретнах голяма простотия. Развих видата (болчето) където е захваната скобата придържаща крушката към рефлектора. Стараех се да го развия малко за да не падне малкото рефлекторче което е точно пред крушката, но май несъм преценил добре и когато се борех да закрепя здравата крушка това малко рефлекторче в което почети влиза крушката падна и си Е.... майката ](*,) ](*,) ](*,) . Сега сигурно ще трябва да свалям фара за да успея да го оправя.

Малко помощ моля как да постъпя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Сега сигурно ще трябва да свалям фара за да успея да го оправя....

 

1. Ама ти крушката я сменяш без да махаш фара ли??? Че той е направен да се маха като се сменя крушка. Развива се една пластмасова гайка (с пръсти) и целия фар пада.

 

2. Що ви хрумва да ги въртите тия болтчета? Къде сте видяли коли от последните 20 години, на които крушка на фар се сменя с отверка?

 

Иначе сега сваляш фара, взимаш една пинсета и се въоражаваш с зверско търпение. Става, ама е играчка. Другия вариант е да отвориш фара, ама не ти го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вуйчи ми показа на негова как става смяната на крушка, на фара и останах очарован. Ето по-нагледно:

 

http://www.octavia-vrs.com/cms/content/ ... conversion

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЕЦО , мерси много задължен съм ти. Вчера се чудех "кой път да хващам " след като падна това чудо, а сега след съветите мога да се похваля че приключих успешно първото ремонтче. Ще имам да черпя smile027

Благодаря на всички които се отзоваха smile027 smile027 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.