Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От Fabia във Yeti


Recommended Posts

Привет! От вчера съм собственик на Yeti и много се кефя. Едва дочаках близо месец да седна в него. Това беше и причината поради която си взех "налично" (макар и още да не беше произведено) лишавайки се от някои екстри. Тук е мястото да изкажа и задоволството си от Фабията, която имах до момента, и която ме накара отново да заложа на "правилната" марка. Но Фабията вече е минало.

Yeti-то е бензин 1.8 TSI 4х4, ниво на оборудване амбишън + пакет селекшън (климатроник, подлакътник с кутия, темпомат, аларма и максидот) + 5 год. гаранция + стелки. Цвят мато кафяв металик (не е любимият ми, но такъв беше наличен, надявам се да се обикнем от втори поглед).

При първа възможност ще кача снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си го караш! smile027

 

П.П. На мен пък точно този цвят ми харесва как стои на Йети. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, добър избор. Със здраве да си гокараш. Абсолютно същото (само че сиво) го имам в служебните коли. Уникално е. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Много безаварийни километри!

..."налично" (макар и още да не беше произведено)...
Много ме дразнят с подобни изпълнения...Предполагам, че заобикалят нещо(закон?) или хвърлят прах в очите на конкуренцията с подобни изпълнения. Какво им пречи да ти дадат да си избереш кола по твоите критерии и после да ти направят отстъпка като за "налична"? Така и така не е произведена...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и милиони безаварийни километри ти пожелавам. От опит знам колко много усмивки ще ти носи. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много да те радва и само безаварийни километри да трупаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Аз досега не повтарях марка, но след моята прекрасна Skoda, бих заложил пак на марката smile027

 

ПС. Кафявият металик стои жестоко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее честитооо.Само любов и каране с тая кола, в сервиз само за консумативи smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.