Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с обортомера


gogalov

Recommended Posts

Проблема е следния и незнам дали е от обуртомера или от самия алтенатор сутрин когато е градусите паднат пот нулата като я запаля без газ закова на 500 оборота бес да тресе мотора и слет около 1 минута се качва на 1000 и това го прави само сутрин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

*За да не правя нова тема*

 

Ако може да попитам и аз нещо, само че свързано с километража или по - точно това, дето отчита километрите .. от доста време е прецакано и най - после стигнах и до него. Та въпроса ми е къде се крие проблема и какви са вариантите да се отстрани ? Бяха ми казвали, че трябва да сменя целия километраж :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

 

Отвори го и ще видиш, че има едно счупено зъбно колелце(пластмасово). От къде да си го набавиш..вече не знам. Аз мойто го лепнах с капчица, ама се сваля от осичката... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

 

Май ще последвам и аз твоя пример :mrgreen:

 

А до като си взема друг километраж (с оборотомер и там цялото както си е) стъклото как се сваля ? Защото ми е паднала стрелката на километража долу и трябва да го отворя и да видя да е залепя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа колелцата , които се продават са от 120-ка и са с по - малък диаметър на отвора и като се набие остава под напрежение и в студа се пука ... за това аз прокарвам отвора с бургийка 3.5 и след туй нагрявам оста и набивам колелцето и кара с години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.