Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полиране на фарове на FABIA


cane_corso

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам ,къде могат да ми полират качествено фаровете на Шкода Фабия . Района който ме е интересува е около Дианабад , Студентски град и Дървеница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте фарове като взех колата бяха доста пожълтели, но разбрах че едно момче в Поморие ги прави и стават почти като нови. Мина ги с 2 размера водна шкурка - не знам какъв номер и после с още 3 вида пасти. Крайния резултат - много добър. Като цена - 40 лв за двата фара. Не знам дали е било оферта, но много бяха захабени и ме дразнеха, а сега е вече друго нещо, така и визията е по-добре.

Успех, дано намериш правилния човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте фарове като взех колата бяха доста пожълтели, но разбрах че едно момче в Поморие ги прави и стават почти като нови. Мина ги с 2 размера водна шкурка - не знам какъв номер и после с още 3 вида пасти. Крайния резултат - много добър. Като цена - 40 лв за двата фара. Не знам дали е било оферта, но много бяха захабени и ме дразнеха, а сега е вече друго нещо, така и визията е по-добре.

Успех, дано намериш правилния човек!

Колега, остава само да дадеш координати на човека от Поморие и ще взема и аз да го посетя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колеката Delf малко инфо и за хора от нашия район, които искат да си полират фаровете. Момчето се казва Станислав - слага аларми, парктроници и ми полира и фаровете.

телефона му е: 0899 179324

Трябва да му звъните по-продължително, че все е зает с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Моите ги полираха във Варна много успешно срещу 40лв в началото на лятото.Станаха като излезли от магазина...Пича ме убеди,че няма да се срещнем в близките 3 години-ще поживеем пък ще видим...ако някой от града се интересува ще дам тел. и адрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Пича ме убеди,че няма да се срещнем в близките 3 години-ще поживеем пък ще видим...

Пича не може да даде никаква гаранция, защото на пластмасата й влияят атмосферните условия и най-вече слънцето, а и на сянка да е пак гори и си сменя цвета. Как може и фаровете вече да са пластмасови! :mrgreen:

Ненавиждам изгоряла пластмаса на стоповете./фаровете за щастие са стъклени/ Купих си нови. Търсих решение и майстора, който ми боядиса колата каза, че ще ги пръсне с безцветен лак и няма да мръднат докато са стопове. Мина ги водно и ги пръсна. По нищо не личи, че има някаква намеса. Предполагам и фаровете могат да се запечатат така во веки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Пича ме убеди,че няма да се срещнем в близките 3 години-ще поживеем пък ще видим...

Пича не може да даде никаква гаранция, защото на пластмасата й влияят атмосферните условия и най-вече слънцето, а и на сянка да е пак гори и си сменя цвета. Как може и фаровете вече да са пластмасови! :mrgreen:

Ненавиждам изгоряла пластмаса на стоповете./фаровете за щастие са стъклени/ Купих си нови. Търсих решение и майстора, който ми боядиса колата каза, че ще ги пръсне с безцветен лак и няма да мръднат докато са стопове. Мина ги водно и ги пръсна. :smt017 По нищо не личи, че има някаква намеса. Предполагам и фаровете могат да се запечатат така во веки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без почистване отвътре, ефекта не е 100% задоволителен- моите ги свалях 3 пъти, докато се убедя smile092

Препоръчвам, ако имате търпение, да отлепите стъклата, да почистите рефлектора, да измиете стъклото отвътре и да сглобите по обратния ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.