Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ ? Фелиция !


Vladi-s-felicia

Recommended Posts

Здравейте !

Искам да питам знае ли някой във Варна сервиз за ремонт, регистрация и монтаж на газови уредби ? Моята е холандска, но е много стара и се пълни вътре в багажника. Мисълта ми е да ме насочите към евтин сервиз, където това може да се оправи, а газовото да се регистрира, защото вече не зареждат не регистрирани бутилки. А също и магазин за радиатор (този големия при перката), защото от моя изтича антифриза. Налях малко запушвателна течност, но това е само временно спиране на проблема (поне така ми казаха). Иначе смених накладки, масло, долях антифриз, смених гуми, чистачки, малкото радиаторче за парното(чисто ново), ремък за динамото, бензинов филтър, маслен филтър, стелки и леко по леко колата влиза в ритъм . Язък , че стария собственик не е си направил труда да смени поне 1 нещо в тази кола ( течността за спирачките беше ЧЕРНА !)

 

Това е от мен ! Поздрави В.В. smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.