Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на лупите във фаровете , възможно ли е?OK1-фарове DEPO


milefff

Recommended Posts

Октавия 1 , със "модерни фарове" ДЕПО :)

имат и лупи , но също така имам и две лупи на ВАЛЕО ? дали е възможно да се сменят , и дали ще паснат на дупките на които са сегашните лупи?

Лупите са от Голф 4

че ми е интересно дали си заслужава да троша фара :))

 

или опция 2 :

 

възможно ли е замяната на цокъла за крушката h4 да бъде заменена с този вид лупа ?

http://milefff.snimka.bg/automobiles/go ... 0.25472162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сменял лупите за мъгла(тези в края на самия фар),но за "модерните " ,не знам!

Пробвай,разглобяването е елементарно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сменял лупите за мъгла(тези в края на самия фар),но за "модерните " ,не знам!

Пробвай,разглобяването е елементарно.

 

 

Мисълта ми е да ги сменя , защото тез още не съм ги виждал как светят , но нямам добро мнение за ДЕПО изобщо като марка , карал съм няколко коли с фарове на марката и е жив ужас !!

Та мисълта ми е да си ги сменя и да си ги ползвам за къси светлини , преди 2 години карах друга октавия но беше преди 2000 и беше с старата маска и оригинални фарове Хела и лупите си светеха страхотно , дето се казва крушката H4 съм я полвал предимно за светкавица или извън града !

..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

възможно ли е замяната на цокъла за крушката h4 да бъде заменена с този вид лупа ?

http://milefff.snimka.bg/automobiles/go ... 0.25472162

 

Не разбирам как искаш да смениш цокъла, като той си едно цяло с корпуса на фара!

 

Аз сложих такива BI-XENON, които са с цокъл Н4 и всичко си пасва точно:post-4130-13845334454_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453344583_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.