Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова/стара форумна кола


Recommended Posts

Здравейте,

 

имам трайна любовна връзка с шкода фабия комби 1.9 тди, 101к + чип уж за 130к(върви доста приятно)

004098303.jpg

 

Заедно сме от около 3 години и по план-програма трябва да изпълним една петилетка заедно.

Колата намерих във форума и реших, че продължа да споделям нейните премеждия с вас.

Та именно за това я представям отново :).

 

За тези 3 години изминахме около 60к км и след известно лутане по сервизи(предимно ЕТ),

намери своите постоянни механици в лицето на Ники и Мишо от червения форум(с изключение на редки интервенции на vladiDi

от ауди форума).

 

Ето и кратка сервизна история на автомобила откакто е в България.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... DJIenNDY3c

 

Поздрави,

Ангел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как е, дърпа ли? Доволен ли си от вървежа :?:

Имаш вече от цели три години впечатления .... Сподели! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много съм доволен от вървежа. Ускорява с добро темпо до към 200...по нататък не съм тествал.

 

Другото нещо, което мога да отлича е багажника. Тези дни с учудване установих, че е доста по-голям от комбито на 3та серия на бмв и на новото Seat Exeo комби. Обема на багажника обаче е за сметка на задните седалки.

 

Като основно премеждие мога да посоча електрониката - чести проблеми с клапи на парно(все още не решени) и микрокючета на врати.

 

Като цяло - функционална кола с приятен мотор и визия, която на мен поне много ми допада. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрите качества на автомобила са БЕЗСПОРНИ! =D>

Почти същите недостатъци (+ABS-a) има и при моята О1. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тези коли освен електрониката почти нищо друго не изневерява, затова ми допадат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е на Сашо Фабията? Той добре си гледа колите от това, което аз съм видял =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да, на Сашо е. Добре я беше гледал - да е жив и здрав и да се радва на новата служба.

 

Относно електрониката - особено много ме дразнят проблемите с парното. Управлението на клапите понякога лаг-ва.

Според юнаците от ЕТ драмата беше в блока за управление на климатроника. След като си купих цели ДВА такива от моргите излиза, че не е от там. Самите клапи изглеждат дости подвижни, когато майстора им дава директно ток. Бих се радвал ако някой даде идея за решение на проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много съм доволен от вървежа. Ускорява с добро темпо до към 200...по нататък не съм тествал.

 

Другото нещо, което мога да отлича е багажника. Тези дни с учудване установих, че е доста по-голям от комбито на 3та серия на бмв и на новото Seat Exeo комби. Обема на багажника обаче е за сметка на задните седалки.

 

Като основно премеждие мога да посоча електрониката - чести проблеми с клапи на парно(все още не решени) и микрокючета на врати.

 

Като цяло - функционална кола с приятен мотор и визия, която на мен поне много ми допада. s_flag

поздравления за избора колега,

а това за проблеми с електрониката, то това го има при всички нови коли, при всички марки, наблъскани са с електроника уж за по-добре, но понякога ни угорчават доста живота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.