Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз за подмяна на тонколони, достоен за "белия списък"???


Recommended Posts

Колеги, моля да ми дадете контакти на сервиз за подмяна на тонколони, достоен за "белия списък"???

Предпочитам да не е от големите сервизи, дето ще ме замотаят и ще ме натоварят с цената!!!

 

Благодаря предварително за инфото!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под скъпо, че това скъпо-евтино са много относителни неща.

Но ако очаквате някой да ви монтира и настрои една система (колонки и радио и/или усилвател) за 50 лв. тогава тояга не е за вас.

Иначе тояга са по коректни и по точни от авител, а и там гаранцията е гаранция, няма ама така ама иначе ама вие сте си го пипали и вече няма гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под скъпо, че това скъпо-евтино са много относителни неща.

Но ако очаквате някой да ви монтира и настрои една система (колонки и радио и/или усилвател) за 50 лв. тогава тояга не е за вас.

Иначе тояга са по коректни и по точни от авител, а и там гаранцията е гаранция, няма ама така ама иначе ама вие сте си го пипали и вече няма гаранция.

Ами когато си монтирах задни колони на Фабията, бюджетът ми беше около 200 лв. Отидох първо в Тояга (не заради друго, а по простата причина, че живея на 5 мин. от тях) и като им казах бюджета си, само ми се изсмяха, потупаха ме по гърба и ме изпратиха по живо, по здраво. В АвиТел за 180 лв. барабар с труда си монтирах колони и досега нямам повод за оплакване. А колкото до това кой е по-коректен - тук вече нямам впечатления и не мога да дам компетентно мнение.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те по пронцип слагат все качествени неща, focal, helix, brax, mtx, където примерно предна линия (лява и дясна врата) почват от 200-300лв., отделно още малко за монтаж и може би затова не са намерили нищо подходящо за теб.

Иначе ще ти направят и филтри специално за твоя случай и ще ги настроят съобразно конфигурацията колонки/радио/изолация/външен шум.

АвиТел им е малко по друга философията, те ще ти продадат и колонки за 50лв ако искаш, но после мрънкат ако им рекламираш нещо гаранционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АвиТел им е малко по друга философията, те ще ти продадат и колонки за 50лв ако искаш, но после мрънкат ако им рекламираш нещо гаранционно.
В такъв случай дано не ми се налага да им рекламирам нищо.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.