Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.2 3цил. 60к.с. Ограничени обороти на свободна, защо?


dj_nako

Recommended Posts

Значи пробелма който ме притеснява е, че когато дам газ на свободна или на скорот при натиснат съединител, оборотите стигат до 3800 и не се повишават. На скорост, в движение, си ги минава 4000к без проблем. Дали е ограничена на свободна? В Шкода казаха, че е ограничена с цел запазване на двигателя, но мен ме притеснява дали е истина това. Вие кажете вашите как са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pisha ot mobilen telefon i zatova nqmam kirilica.

 

 

Znachi problema koito me pritesnqva e , che kogato dam gaz na svobodna ili na skorost pri natisnat saedinitel, oborotite stigat do 3800 i ne se povishavat. na skorost v dvijenie si gi minava 4k oborota bez problem. Dali e ogranichena na svobodna? V skoda kazaha 4e e ogranichena s cel zapazvane na dvigatelq, no men me pritenqva dali e istina tova. Vie kajete vashte kak sa.

 

Точно така е както са ти казали. Направено е с цел да ти щади двигателя когато е студен. При тди даже е на по малко. Не рядко съм виждал някоя кифла се качва зимата в колата пали и дава газ до ламарината с цел да загрее по бързо да не и е студено. А и пиши на кирилица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.