Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Scoda fabia 1.2 HTP


cane_corso

Recommended Posts

Здравейте на всички, имам нужда от малко инфо относно следния модел шкода на Фабия , за градско каране ми казаха че е сравнително икономична и пъргава за този малък мотор 1.2 .Искам да попитам дали този двигател за дълъг път се държи стабилно и сравнително икономичен ли е ? Преди дни говорех с познат който има същия двигател и каза че на дълъг път с климатик повече от четвърта скорост не може да кара ,тъй катогубила се мощността.Искам да попитам имали разлика между 1.2 htp който е 64 и 54 к.с. съответно.Спрял съм се на този автомобил поради това че е от Еуротек и километрите би следвало да са реални а и е поддържан от тях. Ето го и автомобила

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много писано по въпроса,използвай търсачката-горе в дясно на екрана.

Не става за дълъг път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста четох във форума и има много противоречиви мнения затова си позволих и да питам. Бихте ли ми препоръчали сравнително икономичен мотор който на дълъг път да не е драстичен разхода на гориво (при средна скорост 100-120), тъй като не съм състезател.И да има сравнително приличен багажник.А забравих да спомена бюджета ми е до 6000 лв.

Блягодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах новия модел, който е 70 коня. Препоръчвам ти 64 кс, който е двувалка. Колата за града е идеална, има място и багажник, не харчи много. Но определено дори в града се усеща липсата на обем и коне когато пуснеш климатика. Извънградско с повече от 100 няма смисъл, понеже почва да харчи, надува ти главата и си някъде на 3000-3200 оборота. На новата смяна масло и филтри всички + диагностика излезе 400 лв с труда в Еуратек. Не мога да кажа за стария модел дали е по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 за 1,4. другия е много слаб, както за градско, така и за извънградско и определено не харчи по-малко, защото за да върви прилично трябва да е обороти постоянно... а за едно изпреварване на извънградско ти трябват здрави нерви и доста пуканки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял съм се на този автомобил поради това че е от Еуротек и километрите би следвало да са реални а и е поддържан от тях. Ето го и автомобила

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

Не разчитай изобщо на това, че като се продава от Еуратек една Шкода, означава, че е в много добро състояние и всичко е реално. Точно обратното. Ето какво видях аз когато оглеждах колите втора употрева в ЕТ. Съветът ми е да не им се доверяваш изобщо, оглеждай внимателно всеки детайл. Повечето коли са зверски експлоатирани от самите служители на ЕТ (били са им служебни) или са върнати от лизинг, пак служебни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.