Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

felicia прекъсва


jojo

Recommended Posts

Здравейте,от скоро нещо колата започна да присецва само,пали още на 1 ви ключ,но в движение придърпва и не върви.Като си караш примерно с 60 на 4 та-5та и започва да придърпва и губи мощност,абсурд за изпреварване.На 2 пъти се ядосах и от към 70 км/ч започна пак така,върнах 3-2 с пълна газ,пак се мъчеше ,но после се оправи.Но вече започва и при потегляне да ги прави тия номера.

Колата е 1.3 карбуратор,само на бензин е .

Бензин има,свещи свалях,зачиствах,работят си,кабели са също ок.Колата още е уж по 50 000 км,ама почна да ядосва много.

Дайте идеи къде да търся проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си сигурен че не е от горивната уредба,остават бобината и комутатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може да е и от обогатителя на карбуратора. Двамата с Митко - Krankenstein телевизионната звезда имахме същия проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да съм лош пророк , но при следващо появяване на проблема (да забие муцуната) отбиваш в дясно , вдигаш капака на въздушния филтър и ако втора камера (от към радиатора) е пълна с гориво вземаш една игла и поплавък и ги сменяш и ако пак не се оправи ще я мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филтрите са сменени преди 500 км .Иначе да колата е с двукамерен карбуратор.Не мога да кажа,че съм сигурен че не от горивната система,защото колата си пали от 1 ви ключ.За бобина не знам,но ако има проблем там мисля че ще окаже влияние при стартиране на двигателя.За карбуратора махнах,кутията на въздушния филтър,но ми се видя доста играчка този.(с карбуратори съм имал опит с руските автомобили,москвич,лада и сиера,където беше по сложничък,но там имаше и компютър).

Сипах и 100 гр спирт на 10 л бензин ,че се усъмних и в горивото,защото лятото нямаше сходен проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филтрите са сменени преди 500 км .Иначе да колата е с двукамерен карбуратор.Не мога да кажа,че съм сигурен че не от горивната система,защото колата си пали от 1 ви ключ.За бобина не знам,но ако има проблем там мисля че ще окаже влияние при стартиране на двигателя.За карбуратора махнах,кутията на въздушния филтър,но ми се видя доста играчка този.(с карбуратори съм имал опит с руските автомобили,москвич,лада и сиера,където беше по сложничък,но там имаше и компютър).

Сипах и 100 гр спирт на 10 л бензин ,че се усъмних и в горивото,защото лятото нямаше сходен проблем.

 

Не ти е проблема в хранителната уредба! Проблема е там, дето каза че всичко е ОК- кабели и свещи. Сменяш и вече си ОК! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.