Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ел. Стъкла за фелиция


Mitkoo0o

Recommended Posts

Не намерих такава тема колеги и реших да направя.Въпросът ми е дали ще пасна ел машинките за стъклата от Фабия на Фелиция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам механизма на Фабиа е с стоманени жила, а на Фелиция е с пласмасови, най много ел. моторчетата да са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам механизма на Фабиа е с стоманени жила, а на Фелиция е с пласмасови, най много ел. моторчетата да са еднакви.

Незнам за пластмасови жила или поне за пръв път чувам нещо подобно. На Фелицията са пластмасови маркучи в които е жилото. Но съм питал в ЕТ и ми казаха , че не са взимозаменяеми. Ако проблема е в заклинване на стъклото при затваряне се почиствали водачите и се прави центровка и притягане на захващането на стъклото в долния му край. Това обаче също било временно решение , искало си нов механизъм а той е доста солен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм благодаря за информацията питах защото искам да сложа на моята фелиция намерих да се продават ел стъкла от фабиа а за фелиция виждам че рядко се срещат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тъй исках. После ми казаха, че оригиналните фелициеви вървели тегаво. Та си купих китайски машинки от Илиянци и ги сложих на мястото на манивелите:

022421256.jpg

 

022421254.jpg

 

022421257.jpg

 

022421258.jpg

 

022421253.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за идеята сигурно и аз ще направя така само да питам за тея китайските машинки разпространени ли са из градовете че Илиянци ми е даличко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май 60 кинта комплект 2 бр. В комплекта влизат и кабели, бутони, планки, винтове за закрепване и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.