Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ: Фабия - не светещ заден номер.


icko_blicko

Recommended Posts

Такаааа Фабия 1,9 СДИ седан сърпрайз, с несветещ заден номер и плафон в багажника. Оказа се че вместо плафона почна да свети таблото и подсветката на копчетата на климатика, стъклата и т.н. Но това е само като се отвори багажника а като е затворен всичко е ОК. Но не свети номера а лампите и бушона са здрави. След това се установи че на пуснати фарове немога да си отворя багажника а на изгасени няма проблеми. На диагностика недава никаква грешка. При демонтаж на плафона се оказа че е здрав и леко мъжди при отваряне на багажника вместо да светне. ХА сега помагайте че аз съм шах, а ако стана мат ще се продаваме а колата си е хубава но много ме ядосва. smile150 smile150 ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То светлината за номера не минава през компа. Така както го описваш при отваряне ти връща напрежение към подсветките на таблото и копчетата. То компа няма как да ти даде грешка. А къде и защо са се преплели напреженията едва ли някой може да ти каже от дистанция. Виж ако си с аларма афтърмаркет да не се е окъсило нещо или в опита си да се вържат към индикацията за отворени врати да са оплели кабелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То светлината за номера не минава през компа. Така както го описваш при отваряне ти връща напрежение към подсветките на таблото и копчетата. То компа няма как да ти даде грешка. А къде и защо са се преплели напреженията едва ли някой може да ти каже от дистанция. Виж ако си с аларма афтърмаркет да не се е окъсило нещо или в опита си да се вържат към индикацията за отворени врати да са оплели кабелите.

 

С оригинална аларма съм. Сега като ти прочетох поста се замислих че преди време не ми отчиташе задния капак алармата че е затворен. Ще взема да погледа там как стоят нещата smile035

 

Благодаря ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушонът е номер 36(само за светлини заден номер). (Ти си го проверил, но аз да кажа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите на врата на багажника. Маншончето от гума до пантата на вратата. smile159

smile126 smile126 smile126

Аболютно вярно!!!

Благодаря много!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.