Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за антифриз ВЕКО?


Recommended Posts

Колеги, искам мнението ви за антифриз Веко розов на цвят, който е за алуминиеви охл. системи. Някой от вас дали го ползва или го е ползвал , и какви са отзивите ви за него , бях чул че е производтсво на Приста но го опакова Веко, между другото не видях никаде по тубата да пише G12 или + но и да е дали пази алуминиевия двиг. :-k въпреки че така пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам тази марка, кажи колко струва да ти кажа има ли смисъл да го купуваш. G12 немския HEPU е 11лв/л концентрат а аз си взех последния път ERG италиански 9лв/л. Чешкия FRIDEX и той е от този порядък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам тази марка, кажи колко струва да ти кажа има ли смисъл да го купуваш. G12 немския HEPU е 11лв/л концентрат а аз си взех последния път ERG италиански 9лв/л. Чешкия FRIDEX и той е от този порядък.

http://www.veko-oil.eu/antifreeze 8лв за литър :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8лв/л срещу 2-3 лв отгоре за доказана марка не е оферта. Със сигурност и с векото няма да замръзне, но дали ще смазва добре, дали ще пази от корозия и дали ще щади алуминия зависи от вложените добавки. Освен това качествения антифриз кипи при по-висока температура в сравнение с водата което може да се окаже доста важно при прегряване.

 

Ето за тези ти говоря:

post-5513-138453343456_thumb.jpg

post-5513-138453343488_thumb.jpg

post-5513-138453343494_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с този и той е немски и цената е прилична опаковката е 1.5 литра.G-12 червен

post-7571-13845334354_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.