Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изтекла шофьорска книжка


gogalov

Recommended Posts

Питането ми е следното. Днес ме спряха полицаите, няма да казвам за каква глупост ме спряха,

и ми казаха че книжката ми е изтекла преди 3 месеца. Професионален шофьор съм. Извадих си медициско за смяна, но ме итересува ще имам ли санкция за това закъснение и мисля да ги вадя бърза поръчка. Не знам дали темата ми е в правилния раздел, за което се извинявам предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма санкция.Глоба има само ако е загубена книжката.По някакъв член,глобяват за неопазване на лични документи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеклата книжка я приравняват на каране без книжка. Ако са ти написали акт за това лошо. Иначе няма глоба за изтекла книжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеклата книжка я приравняват на каране без книжка. Ако са ти написали акт за това лошо. Иначе няма глоба за изтекла книжка.

Не, не са ми написали акт. защото полицая каза, че може само фиш да ми напише, че нямам документи и ме пусна - нито фиш, нито акт, явно не му се занимаваше да пише 20 минути за нищо, че за 10 лв не си е заслужавало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.