Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Магазин за акумулатори във Варна. Моля за съвет.


expected

Recommended Posts

Привет колеги. Утре сутринта живот и здраве цъфвам във Варна със задачата да прибера към София един автомобил.

Добре обаче автомобила е със заминал акумулатор. Понеже няма да имам време да се занимавам - просто трябва да купя нов.

И тук идва молбата - ако някой знае къде във Варна могат да се намерят нови акумулатори /по възможност прилично заредени, за да мога поне да запаля/ в неделя, да сподели.

Казвайте и адрес щото не съм много добре запознат със града и ще разчитам на GPS-а. smile048

Благодаря предварително.

Жоро.

П.С. А пък ако някой от Варненската група реши, че има време може да се видим-запознаем-пием по нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всияки акумолатори се продават заредени smile048 ,кажи каква марка и до каква цена и предполагам колегите от варна до час са ти отговорили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всияки акумолатори се продават заредени smile048

 

Да бе то е логично ама де да знам:) Отдавна не съм пазарувал акумулатори..

А иначе около 200 лв. горна граница...около 70 - 75 Ah. Но не съм сигурен..какъв е точно.Аз ако бях сигурен щях да си нося оттук за по - сигурно...а и там нямам човек, който да отиде до колата и да ми спусне данни.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента на много има прИмоция стар за нов акумулатор. Спестяваш едни 30-тина +/- лева.

Тва е чудесно:)

Обаче къде във Варна мога да се възползвам от примоцията..и то в неделя - демек утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специализираните магазини за акумулатори, или поне тези които аз знам, намиращи се на бул Вжладислав Варненчик на спирка Патриарха, със сигурност нямма да работят в неделя, но в магазиниет Практикер и Метро са отворени, и там продават. Има и марката Бош която нали уж е наи-добре... от там може да закупиш =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много момчета. Взех по съвета на Самуил - Бош от Практикер...и съответно се сдобих без да искам със Ауди А6 :)

Благодаря много за вниманието.

Жоро. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много момчета. Взех по съвета на Самуил - Бош от Практикер...и съответно се сдобих без да искам със Ауди А6 :)

Благодаря много за вниманието.

Жоро. smile159

Чакай да ходя и аз до практикер утре!

Нови шкоди има ли? Ако може 2.0 TDI ...

Все пак честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много момчета. Взех по съвета на Самуил - Бош от Практикер...и съответно се сдобих без да искам със Ауди А6 :)

Благодаря много за вниманието.

Жоро. smile159

Чакай да ходя и аз до практикер утре!

Нови шкоди има ли? Ако може 2.0 TDI ...

Все пак честито!

 

Драги Цецко,

:D

първо гледаш къв ампераж батерии има в практикера и оттам тръгваш да избираш кубатура и вид гориво......Така малко излезна ... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то аз до последно не знаех, че ще се развият така нещата ама..живот..

Мислех да напиша тема да ви се похваля но съм заринат от работа тия дни..

То Аудито е от роднина, който живее отдавна навън и това беше последното нещо, което го свързваше с България.. и мислеше най - накрая да го продаде пък след едно добро ракиено обсъждане реши, че ще ми го подари... smile048

Та така...

 

П.С. То така както съм го написал изглежда изродски, за което се извинявам ама тия дни наистина съм избичил..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нееее,разбрах те веднага,но ми хареса как си го написал!

През далечната 1991г. и на мен ми подариха кола(Talbot Matra Rancho),а аз в спортната рота на "Славия"и по това време западните коли се брояха на пръсти.Та познато ми е чувството.

Я качи някоя снимка да се порадваме и ние на аУди-то s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. Да. smile048

аУдито е гаражно А6 2,6 V6 Quattro комби от 1996 г. на 132000 км. реални..и не е виждало газова никога:)

А снимки ще направя скоро и ше се покажа:)

Пък тва от подписа ми си остава мойта любов така или иначе s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.