Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За втори път ми крадят антената


35mm

Recommended Posts

По спомени последния път когато си купих антена в ЕТ за радиото (тая на покрива на колата) с монтажа беше към 240 лв.

Така и не разбрах защо струва толкова скъпо тая антена.

 

Аз си мислех да я лепна резбата с каноколит, ама....

 

Някой да ме посъветва къде да си намеря евтина? От кой друг модел кола мога да сложа на Октавията?

Изключено е трети път да купя нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си от някъде от тези дето като ги отвинтиш не се махат а само се сгъват, това е точно против кражби. На фабиите със сигурност са такива, за октавия не знам дали ги има оригинално но те са същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години ми откраднаха антената,свързах се със застрахователят-посъветва ме за 10 лева да не се занимавам с глупости.Оказа се,че на пазара в Русе са по 4 лева,и изглеждат абсолютно идентично с оригиналната(в комплекта има три вида различни накрайници с резби).Тези 240 лева да не са заради кражба на цялата антена с часта,която влиза в купето,и да се налага сваляне на тапицерията на тавана. Още първата вечер като взех автомобила ми свиха и задната емблема SLX TDI и това на платен паркинг... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240лв Това си е обир една антена за Октавия струва 12лв в представителството на Фолксваген в София "Юнитрейд" От там съм купувал за колегата Любомиров и също така тази антена става за Опел,Фолксваген,Ауди и за още една камара марки поради простата причина, че е в комплект с доста накрайници и може да се монтира на много видове автомобили. А монтажа мога аз да ти го направя, става за окло 1 минута!

И още нещо тази антена за 12лв е доста по хубава от стоковата. По-късичка е и много добре изглежда. А като стоковите струват по 8лв пак на същото място.

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като я проверих в ЕураТек като ми я гепиха първият път беше около 70лв,продаваше се само цялата и съвсем случайно открих в Метро антена 12 кинта с дебелата и тънката резба става на Опел,Шкода всички - 2пъти съм си купувал от там,бачкат идеално но винаги зимам последната бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, по спомени цялата антена( и пръчката, и тази част която влиза в купето, и гуменото уплътнение) беше 120 лв. Другото до 240 лв е демонтаж-монтаж на тавана вътре и 6 лв приемчик.

 

Ще взимам къса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, явно аз не вдявам нещо. Защо като крадат антената - се сменя всичко? И на мен ми крадоха 2 пъти антени - и си купувах само антената - без другите части. Налага ли се смяната и на другите части ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.