Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Амортисьори bilstein


milefff

Recommended Posts

колеги откъде мога да си поръчам амортисьори на билстейн газови ??

октавия 1 тур 1.6 бенз 2006 год

никаде немога да намеря газови такива

някой може ли да сподели ?

че се двоумя какви да сложа и ако намеря такива ще съм много доволен , ако не ще тествам тези на MEYLE .. че са на много добра цена 4-те...

благодаря за помоща предварително ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bilstein е made in romania прецени дали си заслужават парите

Купувахме Bilstein за Пасат 2006г.Струваха 100лв. и на тях пишеше,че са пройзведени в Германия като имаше добавен и холограмен стикер.По нищо не разбрах да са пройзведени в Румъния но даже и така да е амортисьорите са много добри пък и цената мисля също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам трябва да питам значи в ауто+ , последно бях купувал 4 броя преди 3 години , но нещо ги няма вече из повечето магазини за авточасти , т.е. не се предлагат ...

ще питам и там ... ако не или SACHS ili MEYLE ... ще видим ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам трябва да питам значи в ауто+ , последно бях купувал 4 броя преди 3 години , но нещо ги няма вече из повечето магазини за авточасти , т.е. не се предлагат ...

ще питам и там ... ако не или SACHS ili MEYLE ... ще видим ....

 

Мейле имаме при нас, мини да ги погледнеш ако искаш...На добра цена са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.