Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте колеги по возило !


Vladi-s-felicia

Recommended Posts

Здравейте колеги по возило !

Вчера се сдобих с шкода фелиция и влязох в голямото семейство на шкода. Излезе доооста запазена колата с малки, но съществени кусури...но като за 750 лв. - не искам да я критикувам :).

1.3 моно инжекцийка е + газ. Всичката електроника работи, но трябва да се сменят някои неща по окачването. Мисълта ми е следната - моля компетентните да ме посъветвате какво най- често се чупи на Фелиция и изобщо има ли някъде из нета ръководство за нея, защото не знам кое къде се намира и се изнервям. От Враца съм, но живея във Варна. Ако има варненци - моля кажете къде мога да си намеря части, декорацийки и т.н. по- ефтинко (студент съм). Друго за сега не се сещам, а ако се сетя - ще пиша !

 

Поздрави ! ! ! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошл в клуба. Много безаварийни километри ти пожелавам. smile159

Относно окачването - САМО и ЕДИНСТВЕНО, ако има нещо за смяна сменяй.

Като го откриеш кое е то, пусни и конкретен въпрос.

Има отдел с литература във форума с мултимедийни ръководства. Успех. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздел "Литература" има тема "Цялата документация за всички модели".Погледни там,има доста информация.

Щом е с 1.3л. мотор - що-годе евтина подръжка,не е претенциозен.Но не очаквай чудеса от него като динамични характеристики.Дори бих казал,че идва малко слаб като въртящ момент.

Най-често срещаното нещо,което не работи по тези коли е регулирането на фаровете по височина.Това става от една кръгла ръкохватка.Друго нещо,което да се чупи от самосебе си няма или поне не се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е и малко да те ядосва!

Еиии много сте бързи smile027

Колкото до това кое най - често се чупи е много относително ... ако нямаш много опит по - добре отиди на майстор да те консултира , а щом си във Варна потърси информация за Гюнтер сервиза (има го в Белия списък) .

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Термостата е слабо място.

Първо здравейте и честито!По отношение на термостата бих писал,че след културна и качествена преработка престава да е проблем,по този въпрос има една хубава тема със снимки във форума. smile159 Безаварийно шофиране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички ! Абе търся, търся из отдел "Литература" и не мога да намеря работещ торент - ръководство за Фелицията. Повечето са на чешки или не работят, или са преместени и неработещи... Моля, постнете 1 линк към торент на БГ или ГБ, за да я разуча тая количка :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе търся, търся из отдел "Литература" и не мога да намеря работещ торент

Най - отгоре на раздела има тема "Прочети преди да пишеш" и там е описано как се стига до литературата , също и в раздела "Литература" има тема ЦЪК, но май тез теми никой не ги чете smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vladimirvulov@abv.bg e e-mail-ът , а относно четенето - влизах в раздел "литература" , намерих 1 ръководство, но нямаше сийд и не можах да го сваля... :roll:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв сийд очакваш от файлов сървър ... просто цъкаш на файла , който искаш да си дръпнеш и браузърът те пита къде да го запише ... толкоз ли е сложно ?

Незнайно защо двете ръководства за ремонт на Фаворит/Форман/ Фелиция са в сложени само в папката на Фаворит/Форман - на К.Косев и Цедрих ... по - подробното е на К.Косев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен !

 

Както казаха колегите, не барай нищо, освен ако не установиш, че има нещо за смяна. Аз имам горе и долен накрайник за смяна по окачването, вече 1 година и повече е карам така (макар, че не трябва) но все още държи .. като се има напредвид, че е сексам само яко :mrgreen: Успех с количката и безаварийно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.