Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забраняват ксеноните менте


Bojanov

Recommended Posts

Според мен ако всеки преди да даде 100лв за ксенон да даде едни 600-800лв за хубави фарове с лупа и няма да има заслепяване и всичко ще е точно! Защото основното е това, че куцо и сакато слагат ксенон системи на фарове, които изобщо не стават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко казаха по новините тази вечер: Проверяват всякакви коли, но опастност за неизправна осветителна уредба имат тези, които са добавили ксенон допълнително!

Напълно честно според мен! Останалото да го вършат Годишните Технически Прегледи!

Това беше цялата сензация на журналиста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който има време да отскочи до някой от центровете на СБА. До 11.11.2011 ще проверяват безплатно фаровете. Аз вчера свърших тази работа. Препоръчвам пункта в Овча Купел - нов, чист и без навалица от хора - т.е. никой нямаше. Минах само от любопитство през другия - на Филип Кутев - майко мила... не мога да го опиша... потрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.