Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с термостата на Фелата или ...


Phiko

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

вчера забелязах следното странно нещо с температурата на антифриза (гледам уреда на арматурното табло).

Значи на уреда има една по-дебела бяла линийка. От както я имам колата, стрелката (след като загрее) се лепи на линията и не мърда.

Вчера гледам (бавно и много плавно) се показчва на линийката (1мм) после пак бавно и много плавно пад под линийката (1мм).

 

Сега - викам си - айде този термостат и без това му е време да се сменя ..... но ми изникнаха няколко въпроса:

1. дали наистина е от термостата - той обикновено блокира в някакво положение. Дали водната помпа нещо не се е***ва?

2. понеже съм чел във форума, че термостатите на Фелата били много зле и хората пригаждат термостати от Фаворите, та рекох да отворя пак питанка:

- Ако се сменя термостата - има ли читави за Фелиция, или направо да се захващам с пригаждането на такъв от Фаворит.

 

(Добавя, колата си работи нормално, това леко колебаене на стрелката не дава никакъв ефект (засега). Пък дали не би могло да е от самото арматурно табло?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

 

вчера забелязах следното странно нещо с температурата на антифриза (гледам уреда на арматурното табло).

Значи на уреда има една по-дебела бяла линийка. От както я имам колата, стрелката (след като загрее) се лепи на линията и не мърда.

Вчера гледам (бавно и много плавно) се показчва на линийката (1мм) после пак бавно и много плавно пад под линийката (1мм).

 

Сега - викам си - айде този термостат и без това му е време да се сменя ..... но ми изникнаха няколко въпроса:

1. дали наистина е от термостата - той обикновено блокира в някакво положение. Дали водната помпа нещо не се е***ва?....

От термостата е. Карай си така, но го следи с едното око ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

 

вчера забелязах следното странно нещо с температурата на антифриза (гледам уреда на арматурното табло).

Значи на уреда има една по-дебела бяла линийка. От както я имам колата, стрелката (след като загрее) се лепи на линията и не мърда.

Вчера гледам (бавно и много плавно) се показчва на линийката (1мм) после пак бавно и много плавно пад под линийката (1мм).

 

Сега - викам си - айде този термостат и без това му е време да се сменя ..... но ми изникнаха няколко въпроса:

1. дали наистина е от термостата - той обикновено блокира в някакво положение. Дали водната помпа нещо не се е***ва?....

От термостата е. Карай си така, но го следи с едното око ;)

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бавно ти загрява смени го иначе не го пипай. Така си работи термостата качва се нагоре когато си на светофар, после ти се включи перката и падне надолу. Карай и си свиркай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се наложи да го сменяш намери темата с обяснението за преправяне с фаворитов, по-добро решение няма освен оригинален термостат от ЕТ ама цената не е много приятна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дайте един линк към темата, че аз нещо не я намирам. smile126

Моля, заповядай :mrgreen:

viewtopic.php?f=6&t=22028

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.