Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Домашна аларма


Ради

Recommended Posts

Здравейте,

 

някой има ли представа къде в София има магазин в който се предлагат алармени комплекти на: paradox, DSC или honeywell.

 

Става въпрос сам да си я закупя и монтирам, без договор към СОТ.

 

Предварително благодаря за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби Доктора

Боби Станчев

По образование съм инженер-полиграфист. Доста отдавна не съм работил в печатница, но пък доста често ми се налага да посещавам няколко, така че още не съм забравил мириса на мастило и все още имам добри връзки в този бранш. По настоящем се занимавам с монтаж на всякакъв вид охранителни, наблюдателни, пожарни и контролни системи, структурно окабеляване, чат-пат мрежи и т.н.

Напоследък, да Ви призная - се барбаляскам и на едно ново поприще заедно с един мой приятел (абсолютен дивак). Опитваме се да даваме таксита под аренда пък не знам къде ще му излезе края - "За едно евро". Ужас - още автомобилни емоции.

София

Люлин - 9

0887 601 759

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че не става дума за монтаж, аз също горещо препоръчвам доктора! И не само защото ми е приятелче! Няма и час от както се разделих с него и колегите му + Джо! Освен, че са много готини и компетентни, предлагат и оптималното решение след като огледат мястото - колко датчика, ала-бала...и т.н. Пипат много, ама много професионално! Скрития монтаж на кабелите е перфектен, позиционирането на датчиците и клавиатурата на алармата - също, както и кутиите с предавателите. Чистят след себе си! Културни и начетени хора с които е удоволствие да говориш след като са приключили работата! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно за Боби.Много културен и отзивчив,мъж.Силно го препоръчвам! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

някой има ли представа къде в София има магазин в който се предлагат алармени комплекти на: paradox, DSC или honeywell.

 

Става въпрос сам да си я закупя и монтирам, без договор към СОТ.

 

Човека много точно си е задал въпроса - и никой от горните постове не отговори точно на това което пита.

 

Иска сам да си закупи и монтира техниката ...

 

http://www.sectron.com/contacts

 

От магазина в Русе съм си купувал техника - и сам съм си правил монтажа.

 

Предлагат Paradox и Honeywell.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

някой има ли представа къде в София има магазин в който се предлагат алармени комплекти на: paradox, DSC или honeywell.

 

Става въпрос сам да си я закупя и монтирам, без договор към СОТ.

 

Човека много точно си е задал въпроса - и никой от горните постове не отговори точно на това което пита.

 

Иска сам да си закупи и монтира техниката ...

 

http://www.sectron.com/contacts

 

От магазина в Русе съм си купувал техника - и сам съм си правил монтажа.

 

Предлагат Paradox и Honeywell.

 

Поздрави.

 

Именно, Боби веднага ще му кажа от къде да си закупи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, хора... Спрете се, че като чета придобивам цвета на Колата на Пепи (или BMW-то на Ники).

http://www.sectron.com/contacts

Ето - човека да си погледне.

Ако иска да вземе с 20 % отстъпка - да свирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.