Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем със съединителя


enformal

Recommended Posts

Скъпи колеги наскоро си купих Fabia 2 но имам проблем със съединителя отделя мн високо и от време на време прискърцва като потегляш, или като върнеш от 5-та на 4-та. Но основният проблем, е че отделя много високо, чудя се ако сменя съединителя дали ще се оправи, а колата е само на 40 000 км. Има ли начин да се регулира това чудо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя също е тъй откакто я купих. Взех я на 4 км. След въпроса ми защо така горе отделя ми бе обяснено, че е направено с цел да не се износва бързо. smile021 smile021 smile021

Аз пък взех , че им повярвах ! Така си карам 50 хил и кога ли ще приплъзне !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.