Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоматично вдигане на стъклата на Октавия 1, Фабия и др.


Marto983

Recommended Posts

Здравейте, четейки чуждестраните форуми открих начин как да бъдат програмирани прозорците да се затварят с дистанционо на по-старите модели, който не разполагат с CAN като Октавия 1, Фабия, Пасат, Голф4 и др. Тъй като съм нов проверих дали такава тема не е писана вече, но не открих. (Ако вече е писана администратора може да изтрие мнението ми).

За целата е нужен VAG-COM KKL четец работещ с VCDS-Lite. VAG-COM HEX CAN четеца, който работи с пълната версия на VCDS не става. Другото, което е нужно Motordiag komfort manager. Тъй като програмата е на чешки съм направил кратко ръководство.

http://www.bgdiagnostika.com/useful/autoclose.pdf

 

Тествал съм го на моята Октавия 1, 1.9PD.

Ако нямате KKL четец може да се свържете с мен и срещу символично заплащане ще ви активирам функцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не върши ли работа само при Elegance и L&K, които са с 4 електрически стъкла ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е точно за О1 1,9PD :smt034

Аз още не съм пробвал (вече застудя и не си отварям често прозорците). smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На страницата е дадено, че колата трябва да разполага с комфорт модул 1C0 959 799, а това са повечето VAG автомобили след 2001 като Октавия, Супърб, Пасат, Голф, Леон и др. Но нищо не пречи да я закачим и да видим VCDS какъв модул ще засече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.