Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

счупен трети стоп Октавия 2 комби


jstefanov

Recommended Posts

Здравейте, спукан ми е третия стоп на Октавията и 3 диода от него не светят, та се чудя как да постъпя. Нов ли да взема, колко струва и от къде да го търся, сигурно в Еуратек ще ми одерат кожата. Да го лепя този ли и да му оправям диодите, но не знам как се демонтира горната кора на петата врата, а не ми се експериментира - да не счупя някоя щипка. Дайте ми акъл, ако някой може. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, спукан ми е третия стоп на Октавията и 3 диода от него не светят, та се чудя как да постъпя. Нов ли да взема, колко струва и от къде да го търся, сигурно в Еуратек ще ми одерат кожата. Да го лепя този ли и да му оправям диодите, но не знам как се демонтира горната кора на петата врата, а не ми се експериментира - да не счупя някоя щипка. Дайте ми акъл, ако някой може. Предварително благодаря.

 

в еуратек струваше 70лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.