Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за фарове - Фабия 2


BlackSpot

Recommended Posts

Здравейте колеги, някои има ли представа дали ако си взема фарове с лупа, мога просто да ги заменя на мястото на сегашните, без допълнителни кабели и т.н. До колкото знам фаровете с лупа са два вида, едните са просто с лупа, а другите са такива, които следят завоя. Аз имам предвид първите. Фабийката ми е преди фейслифта. Поздрави! s_flag

 

П.С - питах в ЕТ и от там казаха, че може да се заменят без допълнителни кабели, ключове и т.н, но съм малко резервиран, защото първо ми предложиха да сложа фарове от монте карло smile049 , но им повторих че колата ми е преди фейслифта и няма начин това да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм се интересувал, можеш без проблем да сложиш фарове с лупа. И на мен ми минаваха такива мисли, докато бях с ксенон, но Osram Nightbraker+ ме отказа. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за включването Гога! smile159

П.С - Сега ще ги разгледам тия крушки, много хора ги хвалят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за следящите завоя,ще ти трябват още куп неща.Само с лупа,ще ти свършат чудесна работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбрах, човека от ЕТ ми каза че ще ми трябват някакви "палачки", които струват 300 лева броя. Аз естествено веднага преминах с въпросите към нормалните с лупа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли дал линк, защото аз търсих ebay.com и ebay.co.uk, открих единствено в co.uk, но там нали са с дясна дирекция. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брех,само десни намирам :o

принципни,аз си търся само в немският ;)

я виж тези все пак :

 

http://stores.ebay.de/Autotuning-Carparts-Online/Skoda-Fabia-/_i.html?_fsub=584968&_sc=1&_sid=17983829&_sop=3&_trksid=p4634.c0.m322

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези май са следящи ъгъла с това пластмасовото около лупата или бъркам? Няма и доставка до България. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези май са следящи ъгъла с това пластмасовото около лупата или бъркам? Няма и доставка до България. smile049

нямат следящ завой.

Имат доставка до тук,но само след като ги питаш :lol:

Май шмекеруват с плащането към ибей ;)

Последно от тях поръчвах за познат едни диодни халогени,и по спомен,направихме плащането по маил през пейпал-директно smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така съм почнал темата за фарове, да питам и за фаровете за мъгла. За фабията преди фейслифта се предлагат два модела g275.jpg и 31x7zN8Y5lL._SL500_AA300_.jpg. Първите могат да следят ъгъла на завоя нали, за разлика от вторите? Въпроса ми е може ли и двата вида да се сложат и освен кабелите и евентуално ключа на таблото да се смени, друго необходимо ли е (за кръглите на дали, но за другите сигурно ще трябват някакви допълнителни неща)? Според вас кои би светили по ефективно в мъгла, смисъл кръглите са доста по малки от колкото другите? smile049

Поздрави! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и 2-а модела немогат да следят завоя smile001

Инсталацията става да пуска и 2-а модела да следят завоя,но е голяма разправия smile048

 

Ти нещо си луднал на тема светлини,следящи завоя \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам за тези некръглите понеже съм виждал някои фабий, като завиват примерно на ляво и левия халоген свети, а другия не. Това визирам под следене и напротив гледам да ги избегна че те са цифра smile004. Но май като гледам желанието ми да си взема фарове ще остане за по натам smile049 . Иначе комбинацията за която си мисля е обикновенните фарове с лупа + кръглите халогени. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-хубавата комбинация.

Аз лично имам опит с халогени включващи се на завиване.Няма кой знае каква файда. smile004

 

я гледай,колко ефтино било в ЕТ:

 

PWS Прожекторни фарове и фарове за мъгла следящи ъгъла на завой - - - - 538

PWR Завиващи халогенни фарове със LED светлини - - - - 513лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не са цените когато си поръчваш екстрите за колата :smt032 , защото двата фара с лупа са някъде около 600 лв и то май без труда....

PWS Прожекторни фарове и фарове за мъгла следящи ъгъла на завой - - - - 538

PWR Завиващи халогенни фарове със LED светлини - - - - 513лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,така ги дават на сайта им.

Чудно,защо впоследствие се оскъпяват smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Чудно,защо впоследствие се оскъпяват smile048

 

Цена на едро и цена на дребно smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправдания.Явно,първоначалното вграждане е ефтино. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха,на мен си ми е добре.Колата е нафукана с доста екстри smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.