Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питанка за авто мултимедия:))


bega4kata

Recommended Posts

Същото e и в немския Октавия форум... 8)

Едно уточнение: само за заден парктроник (1Z0919475 или 1Z0919475B) операция номер 3 (свързване на допълнителния говорител) не е нужна.

Е,поне това е добре :D

tonio,ще ти запиша кодировката.Утре ще карам колата на един приятел еладжия много добър да се занимае малко,че имам много записани клиенти.Днес намерих време след работа да разобурудвам-свалих пластмасите на праговете,долната част на таблото,пласмасата под волана,задна седалка,кори ,пластмаски и т.н.,изкарал съм модулите висят на кабелите -той само да запоява жици :D .

Ще пиша резултата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 179
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    46

  • димон

    30

  • dimibo

    22

  • simichoil

    14

Най-много писали в темата

моля за извинеие ако се намесвам неуместно..

в началото на темата ставаше дума за Колумбус май...

аз ползвам такъв, и за сега съм мноооооооооого доволен

някой от колегите беше казал че единствената полза от фабричното радио. ( опредлен модел) е че запълва точно дупката в таблото..:)))

за Колумбуса, мое лично мнение е че е доста добра машинка, и работи прилично

имах проблем с някъкво чипче ,което не даваше добър контакт , вследствие на което нямаше връзка между компютъра на колата и навигацията..., но след най-лошия вариант- да купя нова система.., намерих едни младежи които го оправиха за съвсем прилична сума, и след това нямам никакви оплаквания.

не съм ползвал други варианти,но от личен опит искам да псоделя, че не ползвам много странични функци..

слушам музика и от време на време ползвам картата и съвсем рядко навигиране,по скоро ползвам картата само за ориентир.

сигурно има и нови неща , но предполагам че фабричните неща се смятани от много различни гледни точки и би трябвало да са хубави..:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://s59.radikal.ru/i165/1004/c4/1a3a37d83b8d.jpg

 

Oтносно + и - . :D Виж и тая схема , че те там с тея предни парктроници....Да гледа човека и да умува.Новата пищялка май трябва само за преден парктроник , по моему. Абе до де не се пробва и премери това-онова е малко трудно да се гадае . Успех! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристигна вчера новия парк-модул с буква B накрая.Работихме по схемата,но особеностите са ,че не се наложи да пускаме или местим пинове на захранването на говорителчето.Не се налага и пускане на 12волта + през контакт,защото на стария модул си има такъв.Има 12 постоянни и срещуположен пин 12 от контакт.Изолирва се постоянния и се дублира този който е при контакт на срещуположния който сме прекъснали.Друго всичко си е по схемата. Навързахме всичко,но не тръгна нито звк нито картина,като чекнахме 10 и 76,се също нищо....Оказа се че трябва в лонг кодинг да се укаже че това не е паркинг асистент,а е STEERING паркинг асистент.Тогава излизат опции за чекване на звуково и отделно визуално изображение.Иначе изобщо кан гейта не открива,новия парк модул.Просто единия се води парктроник,а новия се води като паркинг асистент.

 

Най лошото от цялата работа е че като залягах да свалям кан гейта съм си одраскал прага с ципа на якето..... ](*,) ](*,) ](*,) ,ама като се бърза....Много лошо,ще ходи на бояджия заради радиото.Иначе кабелите ги пуска приятеля ми,извади от други жакове кабелчета с пинчета и ги запои за дългите кабели,бандажирал ги е като заводски,докато ме нямаше,че имаше проблем с телефоните и коли ме чакаха горе в гаража...Той ме знае какъв маниак съм и се е постарал максимално :D Утре няма да мога,но на коледа ще обурудвам и съм готов с приключенията ми относно музиката.Е и на боя ще се ходи...

 

Ето и обещаните снимки за Димон: viewtopic.php?f=30&t=9909&start=60 -можете тук в темата да ги видите,да не ги поствам на 2 места

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО СЕ ВКЛЮЧИХА ПО ТЕМАТА smile126 БЕЗ ВАС НЯМАШЕ ДА СЕ СПРАВЯ!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най лошото от цялата работа е че като залягах да свалям кан гейта съм си одраскал прага с ципа на якето..... ](*,) ](*,) ](*,) ,ама като се бърза....Много лошо,ще ходи на бояджия заради радиот0....

 

То добре, че не ти е гръмнал еърбега заради радиото smile091 , тогава трябваше да ходиш и на шивач заради него !!!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.