Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питанка за авто мултимедия:))


bega4kata

Recommended Posts

 

025510978.jpg?r=0

 

Сами, това радио е на друга фирма - Аudiosourses , не е на Witson . Макар че двете са аналогични , може зеленото светене да е такова каквото те устройва. Пише , че изкарва парк и клима-трониците и т.н.

 

Ето мейла за контакти : Anny . На мен тая Ани ми го свали на 360 $ крайна цена ....500 лв , ако плащаш всичко редовно - още към 150 лв мито и ддс . Има и мнооо маняшка камерка за него , мисля че беше 20 $ . Интегрирана е в габарита над задния номер .

Демек всичко за под 700 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 179
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    46

  • димон

    30

  • dimibo

    22

  • simichoil

    14

Най-много писали в темата

Внимавайте с тези китайци, моето го пуснали с фактура от 30% от стойността и сега трябва да доказвам на митницата колко всъщност съм платил, защото за пратки под 150 Евро се доказва плащането, а за пратки под 15 Евро няма митница, за пратки над 150 Евро не се доказва плащането.

Та сега ще ми пращат коригирана ф-ра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте с тези китайци, моето го пуснали с фактура от 30% от стойността и сега трябва да доказвам на митницата колко всъщност съм платил, защото за пратки под 150 Евро се доказва плащането, а за пратки под 15 Евро няма митница, за пратки над 150 Евро не се доказва плащането.

Та сега ще ми пращат коригирана ф-ра.

 

Наскоро монтирах на голф 5 , такова като на simicoil. Човекът си го достави от Китай , като беше помолил да му декларират стойност 12 $ . Куриерът му го донесе у тях директно. :D Без митници, без нищо.

Естествено рискът си беше негов - при евентуално загубване на пратката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблеми и повече да е, защото го пиша за служебно, ама така по средата баси проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, виж на тая снимка ...не ти ли харесва зеленото бе . Според моето око бая съвпадат зеленините. Малко ти жълтее ли , какво ?

 

025513420.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблеми и повече да е, защото го пиша за служебно, ама така по средата баси проблемите.

Ти нали имаше в Суперба китайче някакво???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблеми и повече да е, защото го пиша за служебно, ама така по средата баси проблемите.

Ти нали имаше в Суперба китайче някакво???

 

В супърба имам Zenec NC2010.

 

Китайчето чака на митницата, днес по обясними причини не успаха да го освободят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има сравнителен тест на луксозни навигации в новия Ауто Билд. Има и интересни резултати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих клипче-на преди фейслифтовата показва климатроника...може би и парктроника,но тази е рс и няма може би...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тая мултимедия от клипа лаесе отгоре пише шкода ауто мп3, да не е оригинална нещо, на болеро ми прилича?

Нещо и аз почвам да се навивам за такава джаджа, това новото от audiosources, дето Димон го е показал и е почти 1:1 с новия Witson много ми допада, ама какво правиме с тия стриймове за по 799лв. се чудя.

Поздрави и лека вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам да видим китайчето на dimibo.

Но нещо съм се навил на Болерото-900лв чисто ново.Но искам да ми показва парктроника и климатроника,а не съм сигурен на 100% че ще е така.Ако няма да ги показва,вземам едно китайче и Димон ще сменя диоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има сравнителен тест на луксозни навигации в новия Ауто Билд. Има и интересни резултати.

Теста е ОК, ама за Европа за в БГ е безполезен.

С две думи - как да се измъкнем от трафика (задръстванията). Всичко е много хубаво, но при наличие на TMC в България, а такова засега няма.

 

ПС: като си поръчвате от китай искайте фактурата да е за макс. 14 евро, иначе голямо приключение още немога да си го взема от митницата, сега се оказа, че митническата декларация била грешна, е това е доставка 2-3 дена освобождаване 5-7дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, един познат така я писа 20$ да мине тънко. Ама ония пак я спряха и го караха да доказва реална стойност + акт за митническо нарушение.

 

В БГ митниците всичко е въпрос на късмет. Няма универсално решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,много е гадно по тея митници.Дано по-бързо приключи всичко успешно.

Да го снимаш с готиния Nikon и да го постнеш :D

п.п.И наистина,ако се декларира 12 долара,тя е голяма кутия и ако я отворят става гадната работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам да видим китайчето на dimibo.

Но нещо съм се навил на Болерото-900лв чисто ново.Но искам да ми показва парктроника и климатроника,а не съм сигурен на 100% че ще е така.Ако няма да ги показва,вземам едно китайче и Димон ще сменя диоди.

има 2 вида Болера.Единия вид го дават за Отавия 2,а другия за Октавия 2 и Суперб 2.

Надявам се първия да показва на моята :-k Няма ли кой да отговори на този въпрос на 100% ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

post-2454-138453343496_thumb.jpg

post-2454-13845334353_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

valdo ?

Той с какво ще помогне??

освен да се съгласи да сложим неговото Болеро на мойта за 1 мин. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно те притеснява в Bolero-то?

Това на долната снимка изобщо болеро ли е?Мойто е горното и си показва всичко.Преди месец някъде му ъпдейтнахме софтуера в ЕТ и вече при парктрониците визията е много по-добра,а и по-точна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето Болеро е горното - работи всичко на 6.

Свети зелено - както всичко в салона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй като Болерото се монтира във FL модела , въпроса е дали CAN шината му ще е съвместима с тази на неFL модела. Дали ще визуализира парк и клима-трониците ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй като Болерото се монтира във FL модела , въпроса е дали CAN шината му ще е съвместима с тази на неFL модела. Дали ще визуализира парк и клима-трониците ?
Смятам,че няма да е проблем.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй като Болерото се монтира във FL модела , въпроса е дали CAN шината му ще е съвместима с тази на неFL модела. Дали ще визуализира парк и клима-трониците ?
Смятам,че няма да е проблем.

 

Aбе и аз така смятах - но като сложих Колумбус-а на неФЛ Октавия - и показа само климата....без парктроник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.