Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda в пресата


rsk

Recommended Posts

  • Отговори 286
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    20

  • axel

    20

  • Milen Dimitrov

    17

  • шкодиво

    16

След половин век отсъствие, Шкода ще се завърне в САЩ.

 

Шкоди са се продавали в САЩ между 1946 и 1967 г.

 

Наскоро обаче чехите са регистрирали в САЩ марките "Superb", "Octavia" и "Yeti".

 

Статия тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода Сюпърб 3

На външен вид е страхотен тоя ! Отвътре - О3 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, добра моторизация, една купчина асистенти, прилична визия /за разлика от недоразумението С2 фейслифт/, доста екстри, присъщи на "Премиум" автомобил, и всичко това, в евтина опаковка...

Пазара определя всичко!

Което пък, изобщо не кореспондира с факта, че "докарах" конфигуратора до 98 000 лева, за желания от мен Сюпърб...

В същото време, Пасат наистина се докосна до т.н. "Премиум" клас, и макар същата конфигурация /всъщност с доста допълнителни екстри, недостъпни за Сюпърб/, е по добрата оферта, ако си склонен да платиш подобна цена, макар и с 10-12 хиляди повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100к Супърб ли си изтупал в конфигуратора? Не си скромен :)

 

Пасатът ОК, има имидж...но на мен ми е твърде претрупан като дизайн. Какво недостъпно има толкова дето го няма на Супърб? Плюс минус 10-12хил лева за еквивалентен автомобил не са никак малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тези 10-12k отгоре се плащат не изцяло, но основно заради логото на капака. Супърбът е страхотна кола и, честно казано, е ненадминато предложение - получаваш адски много кола за парите, които даваш. Последното е валидно за шкодите като цяло. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасати много,Супърби-малко! :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,хубави са шкодите,но вече достигат цената на VW.Напоследък се загледах в корейските(Хюндай и Кия)и чесно да си призная,за парите си предлагат доста повече от Шкода.Да,не е немско,но не мисля,че качеството е по лошо от немските автомобили,като имам наблюдения на роднина притежаващ новото Санта Фе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Турция ходих преди седмица по необходимост... Там видях точно 2 супърба (бял с черен таван и червен с черен таван - уникално красиви бяха и двата) и около 20-25 пасата чисто новички (черни и бели предимно)...

 

Поздрави

 

ПП: Санта Фе 2 (като моето) и 3 (новото) се правят от китайска фирма :) Изобщо нищо кУрейско нямали в тях... Разработката била на китайчита - доста качествени са, въпреки това :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно да и аз това имах предвид. Но се шокирах от цената дето каза Борето. За 100к и аз не бих взел Шкода, колкото и да съм фен. Не бих взел и ФВ разбира се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Поздрави

 

ПП: Санта Фе 2 (като моето) и 3 (новото) се правят от китайска фирма :) Изобщо нищо кУрейско нямали в тях... Разработката била на китайчита - доста качествени са, въпреки това :)

Абе не знам,дали са китайци в завода :),ама пише че е сделано в Корея.Като цяло сглобката и материалите са на много високо ниво,само пуста пластмаса по бутоните ми седи мн.евтинджос,но пък е издържлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам,дали са китайци в завода :),ама пише че е сделано в Корея.Като цяло сглобката и материалите са на много високо ниво,само пуста пластмаса по бутоните ми седи мн.евтинджос,но пък е издържлива.

 

Точно... издръжливи са им нещата на хората... :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, добра моторизация, една купчина асистенти, прилична визия /за разлика от недоразумението С2 фейслифт/, доста екстри, присъщи на "Премиум" автомобил, и всичко това, в евтина опаковка...

Пазара определя всичко!

Което пък, изобщо не кореспондира с факта, че "докарах" конфигуратора до 98 000 лева, за желания от мен Сюпърб...

В същото време, Пасат наистина се докосна до т.н. "Премиум" клас, и макар същата конфигурация /всъщност с доста допълнителни екстри, недостъпни за Сюпърб/, е по добрата оферта, ако си склонен да платиш подобна цена, макар и с 10-12 хиляди повече...

 

Ти май си сложил всичко :D

На мен 2.0TSI 280к.с. L&K + допълнителни неща ми го изкара 82к, Пасата не съм го гледал, но когато излезе Супърба излизаше с 6к по-вече относително аналогично оборудване.

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, общо взето - да. Аз, че съм максималист, това е ясно.

По-скоро си направих експеримент, колко аджеба ще излезе един Сюпърб, в който наистина да се почувстваш близо до "Премиум" автомобил.

Изходна точка 5-та на сестра ми, на която предните седалки имат повече "екстри" от Октавия за 40 хилки... :)

Е, резултатът е плачевен, и единственото "Премиум" усещане, е откъм простор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://auto.dir.bg/news.php?id=22892932

Все повече се говори за Шкода в щатите. Надявам се да имат успех, въпреки усирането на VAG с емисиите и загубата на пазар зад океана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още една статия по повода. В друга четох, че искали да накажат концерна за назидание във връзка със скандала. В най-лошият за групата сценарий щели да ги накарат да изкупят колите обратно и да унищожат двигателите.

 

http://www.fool.com/investing/2016/06/11/youll-never-guess-which-auto-brand-is-coming-to-am.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

 

Идеално.

 

Поздрави

 

ПП: Тук, където мигна ми хареса:

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Нещо интересно от преди няколко дни

http://fakti.bg/avto/214082-dadoto-na-kodiaq-stana-na-50

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.