Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги здраво ли е окачването на ОК тур ?????


vrminev

Recommended Posts

Странна случка ми се случи . Оказа се, че е за смяна карето ми. Колата е на 50 000 км

Маншона е здрав а карето има луфт и е за смяна . Дали е случайност ( фабричен дефект ) или слабост в окачването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е над 200к и няма такива ядове досега. Познавам и други хора с Октавии и Голфове и досега никой не е сменял каре, а са все над 200к.

 

Или е от удар... или си уцелил глухата акула :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, Цецо не лъжи - и мен ме познаваш ама не казваш, че на Венто-то смених дясното каре на около 310000 км, тъй като беше заминал маншона - на 240000 км ми смениха съединителя и нещо бяха прищипали маншона та е останало по едно време карето без грес пък и бяха влезли бая гадории.

 

Това ме подсеща да питам колегата vrminev дали като демонтираха старото каре вътре в маншона имаше грес. Да не би да са забравили в завода при сглобяване да я сложат или да не е била натегната скобата и да е изтекла с течение на времето. Не е никак нормално за 50000 км да се скапе каре без причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смених вътрешно каре на около 100К,имаше си грес и маншона бе здрав,но какво общо карето с окачването smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.