Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-club-bulgariatraxxas

фелиция метални джанти

rakaduba

Recommended Posts

Здравеите имам метални джанти от рено 19 ще станат ли за моита фелициа 13 цола дупките отговарят но централната дупка е по голяма ф 60 а на фелициата са ф 56 или 57 ако някои е пробвал да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще станат с втулка която е от 60 на 57 пластмасова.

В момента съм с алуминиеви джанти на 60 с втулки.

При гумаджийте ги има!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще станат с втулка която е от 60 на 57 пластмасова.

А какво ще стане ако е без втулка , нали отворите отговарят smile049 ,не мисля че 1,5мм по-голям радиус ще се забелязва.

И освен това предполагам има някакви капачки закриващи болтовете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще стане ако е без втулка , нали отворите отговарят

Трудно се центрова джантата и може да има вибраций , но това е теорията ... аз карах Формана няколко години с жигулови джанти отпред и нямах пролеми и без втулки .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Труден е монтажа на джантата , че трябва да уцелиш поне две срещуположни дупки , но центрирането си става само като натегнеш болтовете. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега слагай смело. Дупките на металните джанти са малко на конус и си държат без проблем. Няма да тропа или да тресе. При алуминиевите джанти обаче трябва втулка иначе тресат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега слагай смело. Дупките на металните джанти са малко на конус и си държат без проблем. Няма да тропа или да тресе. При алуминиевите джанти обаче трябва втулка иначе тресат.

Много добър съвет smile126

дано и конуса на отворите на джантите на реното е същия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.