Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч от към задната гума


rosso666

Recommended Posts

Абе аз питах как се разглабя помпата за да сменя гумичките че ми изпуска но се справих сам.Сега ми остава да намеря такива гумички.Някой ако знае от къде в София мога да си купя да пише.

И разбира се че тези ремонтни дейности ги птравя с човек който е начсно благодаря за загрижеността.

Нова такава помпа ми казаха че струва 60 кинта но ако мога тази да я оправя за какво да ги давам парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нова такава помпа ми казаха че струва 60 кинта но ако мога тази да я оправя за какво да ги давам парите.

Така е, купуваш си едни гумички. В магазините за рез. части на Шкода трябва да ги има.

/около 5лв. к-т/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нова такава помпа ми казаха че струва 60 кинта но ако мога тази да я оправя за какво да ги давам парите.

Така е, купуваш си едни гумички. В магазините за рез. части на Шкода трябва да ги има.

/около 5лв. к-т/

 

Тези от 5 лева са пълна пластмаса и до пролетта са готови... smile150

 

Ако помпата е "оригинална", половия член е същия. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, купуваш си едни гумички. В магазините за рез. части на Шкода трябва да ги има.

/около 5лв. к-т/

 

Тези от 5 лева са пълна пластмаса и до пролетта са готови... smile150

 

Ако помпата е "оригинална", половия член е същия. smile159

Добре, ти какво решение предлагаш?

 

п.п. Гумичките от 5лв. са чешки. Пробвал съм ги и затова пиша. И в момента съм с такива.

Ако на предномоторните са боклуци, това е друг въпрос. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на предномоторните са боклуци, това е друг въпрос. smile049

 

Браво, позна. И хубавите (по спомен) са над 10 лева. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за протокола ... на мен ако ми се наложи да сменям гумички на помпа ще си купя целите буталца с гумичките и пружината , а колкото до качеството смея да твърдя , че гумичките , които се продават из магазините за Шкода са читави , защото съм сменял и на задни и на предни цилиндърчета и специално предните още държат (над 5 години са) , а задните просто се скапва самия корпус и сметнах , че няма смисъл да ревизирам ръждилници ... колкото до помпата правих ревизия на старата помпа и открих елипсовидни буталца и на това каквато и гумичка да сложиш рано или късно ще протече .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... колкото до помпата правих ревизия на старата помпа и открих елипсовидни буталца и на това каквато и гумичка да сложиш рано или късно ще протече .

:-k

 

От какво се получава елипса на буталцата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получават се някакви сили,които действат под ъгъл на буталото и то почва да се трие предимно в един участък.А от какво може а бъде предизвикано това оставяме да кажат компетентните лица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получават се някакви сили,които действат под ъгъл на буталото и то почва да се трие предимно в един участък.А от какво може а бъде предизвикано това оставяме да кажат компетентните лица.

А с нови сегменти не става ли? smile035

Как ще се трие буталото? - гумичките се трият

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като я разглобих моята имаше протъркване на двете буталца.И лошото е че на едното имаше една язвичка -от която може да е протекло.

Ходих до магазина на шкода на В.Левски но човека там ми каза е няма отдлно гумички ,камо ли и буталцата.Ако може да ми кажете и други магазини за части за да имам избор.

утре монтирам помпата и ще сменям номерата s_flag Най -накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЪК

Алекс на Баня Мадара , ул. Монтевидео , бул. Симеоновско шосе , има и два в Люлин , ама не им знам точно адресите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като я разглобих моята имаше протъркване на двете буталца.И лошото е че на едното имаше една язвичка -от която може да е протекло....

Вече почваш да ги вдяваш нещата ;)

То е ясно, че Гената няма да обясни, поне ти ми кажи къде търкат буталцата, да науча и аз нещо ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЪК

Алекс на Баня Мадара , ул. Монтевидео , бул. Симеоновско шосе , има и два в Люлин , ама не им знам точно адресите .

 

Бклагодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.