Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно конвекторен радиатор


Velko

Recommended Posts

Пепи,

друго си е като камината помага.Аз в офиса имам Daikin,най-високия клас,вярно,не работи денонощно,но сега като пуснахме парното си е друго. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • C2H5OH

    10

  • PRR

    6

  • coverdale

    6

  • димон

    5

Най-много писали в темата

И кой е най-високият клас на DAIKIN , ако смея лекичко така да запитам ? smile091

FTXS или FTXR -N ???

 

Coverdale ? smile009 едва ли знаеш .... 4-то ...? smile092 Не ми се вярва да си избацал някоя Ururo-Sarara... =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи,

друго си е като камината помага.Аз в офиса имам Daikin,най-високия клас,вярно,не работи денонощно,но сега като пуснахме парното си е друго. :)

 

Спор няма, но и климатичето си духа повече от прилично топло дори при -20. Друг е въпроса колко се справя ... имайки предвид тоталната липса на изолация и дървената дограма (1/3, другите 2/3 са алуминиева с термо мост).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ, СЕГА СМЕ СИ ЗА БАН! :oops:

п.п.немах предвид Българска Академия на Науките...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как някои колеги нещо не са доволни от килиматизацията .... :o

Ми 12 години топлене с климатици ..., под 24 градуса в най-големия студ не съм падал , ама по-топло и не съм искал понеже се потя под мишниците и в къщи почва да мирише на пор... smile159

На вилата се топля с дърва , ама не ми е кеф , щот тряяя да ставам... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе миналата зима колеги са ми идвали на гости на бензиностанцията и са видели колко е топло вътре. Те таа ламаринена барака с 2 18-ки на Мидеа вътре ставаше 27°С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Струва ми се, че има някъв резерв от мощност,ама ме е шубе да експериментирам.

 

По спецификация серпентината харчи около 3kw ... докато загрее водата. След това харчи 0kw. Та слагай смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.