Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

2.0 TSI или 2.0 TDI-CR(170к.с.)


prosatanos

Recommended Posts

Ами за ESP дилъра се кълнеше, че го има в Амбишън, така пише и в каталога (ESP включващо ABS + MSR + ASR + EDS + HBA), е ли е възможно да трябва да се активира и тази опция :-k

ESP в Амбишън много ме съмнява, освен ако не е 4х4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах и се сетих,че тази екстра-HHC и TPM съм ги доплащал към Елеганс-нивото.

При теб доплащането към Амбишън е 240лв.

Относно активирането,вероятно е възможно с промяна на софтуера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HHC изисква датчик за наклон, който се обзалагам, че липсва в случай, че не е поръчан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HHC изисква датчик за наклон, който се обзалагам, че липсва в случай, че не е поръчан.

Точно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв датчик със сигурност не съм поръчвал или плащал, колкото за ESP-то би трябвало да го има, ако ли не се заформя много интересен скандал smile150. Относно "отстъпването" на зад и на другите ми коли не съм имал такава система за подпомагане, но те също не го правеха, освен при много големи наклони (примерно стръмната част към копитото).

А за автоматичното заключване видях че може и през Maxi DOT и вече си работи \:D/

Забелязах и още нещо при напълно загрял двигател, когато съм спрял и съм на D разхода на час варира от 0,6 до 0,9 на час без да съм променил абсолютно нищо и то в рамките на 2 спирания през 100 метра :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за ESP дилъра се кълнеше, че го има в Амбишън, така пише и в каталога (ESP включващо ABS + MSR + ASR + EDS + HBA), е ли е възможно да трябва да се активира и тази опция :-k

ESP в Амбишън много ме съмнява, освен ако не е 4х4.

Прав си има го, гледал съм описанието на октавията.

При мен на загрят двигател 0.7 с/без фарове все същото, с климатик на 20-21 градуса. Ако сложа климатика на мин. или макс. тогава варира 0.8 -0.9

А дали е с ръчни или автоматик, за работа на място разхода е еднакъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата и с кеф да си я кара красавицата!

 

А дали е с ръчни или автоматик, за работа на място разхода е еднакъв.

На 0 или Р, или на D? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...............................

Забелязах и още нещо при напълно загрял двигател, когато съм спрял и съм на D разхода на час варира от 0,6 до 0,9 на час без да съм променил абсолютно нищо и то в рамките на 2 спирания през 100 метра :-k

 

С други думи автоматик е s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли нормално да се променя, климатика ако е включен, компютъра подава гориво да вдигне малко оборотите и компресора да включи и от там да се получава разликата smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Покарах малко, че имам доста ангажименти по работата, а и домашните джуджета са на възраст дето не те оставят дъх да си поемеш.

Изключително приятен за каране автомобил, макар до сега да не съм имал VAG модел всичко ми е там където очаквам да бъде, таблото и уредите са много ергономични.

За сега гледам да не минава 3000 обората, въпреки това много приятно ускорява и изпреварва. Багажника е феноменален =D>.

Регистрирах я с N1 макар да нямах начин да взема ДДС-то, поне данъка ми е 6,50лв. на година smile168

Е имам и някой питания и забележки.

Първата предавка ми е някак много странна, все едно не е от тази скоростана кутия(много къса, много рязка)

Тази опция на максидота да показва скороста паралелно с другите показания може ли да се направи в километри(че е в мили, а всички настройки съм ги направил да са в км)

Не ми е много ясно кога трябва да се включи тракшъна, тия дни няколко пъти пребоксува леко, но не съм видял нищо да мига по таблото ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много безаварийни километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.