Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неприятна язва по боята на задната врата


elmo

Recommended Posts

Здравейте,

Колеги

 

Днес си взех колата от ЕТ след малко козметични процедури и ми казаха, че едната щета която бях завел в Алианц не са я признали. Става въпрост за едно петно (малка язвичка) на задната врата точно до номера. Не е кой знае какво, но нали за това имам каско за да се поправят тези неща. Но явно я е имало повредата на стари снимки и не ми я признаха. Въпросът ми е има ли някакъв вариант това да се поправи без да се пребоядисва целият елемент, все пак става въпрос за нещо с диаметър 4-5 мм. Притеснява ме, че в това време може и ръжда да се появи. Ако имате предложения ще съм много доволен да ги чуя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали си има отделна гаранция срещу корозия давана от самия производител? Тя не е ли 10 години? Като гледам Шкодата е Октавия 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.