Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ при закупуване на Октавиа 1


BullRing

Recommended Posts

Здравейте колеги:) От известно време проявявам интерес към Октавия 1. Решил съм, че това ще бъде първата ми кола. Парите с които разполагам са 4500-5000. Кара ми се дизел. Предпочитания за двигател - 90 или 110 к.с., нямам. Затова на място, който ми допадне повече. Та ако знаете някои от форума, който си продава Октавиа-та ще се раджам да споделите. Гледал съм много из сайтовете за коли харесал съм 2-3. Даже имам питане за една от тях - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11318739717604646&f1=details. Въпроса ми е - възможно ли е този модел да е на тази цена и да отговаря на описанието " В много добро състояние " при положение, че други такива модели са минимум 4400 - 4500?

 

 

 

П.С. Извинявам се предварително ако темата не е зададена на точното място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е невъзможно. Колата изглежда лъскава, но все пак е на 260к. Поне продавачът не е врътнал километража на 115к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от доста време седи в мобиле което ме навежда на мисълта че има "нещо" давам ти пример харесах си аз една каляска обявата беше грамотно написана и колата беше наистина хубава а цената перфектна обявата беше публикувана предишния ден веднага звъня на телефона собственика ми отговаря тъкмо я прехвърлихме хубавите коли се продават бързо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това е възможно, но най-често прекалено хубавите обяви са сложени за зарибявка. Обаждаш се и все се случва, че точно са я продали, но имат една друга която ... Преди 6-7години така си търсих апартамент и следях такива обяви и за една и съща ми се случваше две поредни седмици да е туку що капарирана. Изводите си ги правете сами smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивай на място да я видиш! Така да ти даваме мнения по снимките - нали наистина не разчиташ на това? Може да е гробница, но пък може и да е в поносимо състояние. Не я ли видиш ти самия - няма как да я вземеш. Не очаквай някой да ти помогне в избора, докато ти все още не си я видял. Иди, виж и прецени дали има смисъл. Това, че е на 260к не е критерий... Може читава да излезе. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да! Задължително ще се отиде. Ясно е че няма да стане само с коментарите. А за километрите... и мен не ме притеснява това. По-добре така, отколкото написани 180к километра, а всъщност... нищо общо с истината. А случайно някой от форума да иска да се раздели с Октавиа-та си. Така и така ще се ходи напред назад?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро преглеждах раздел "Продавам", ей така от любопитство - имаше поне три оферти за

ОК 1... та погледни там и успех! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Тази гледа ли я поне е до теб.Аз щях да ходя тези дни,че и аз си търся такава s_flag ](*,) уж много коли има пък като вземеш да търсиш точно такава няма.

хайде на слука и дано скоро да станем пълноправни членове на клуба :smt017

А пък bega4kata да ни очаква за преглед и обслужване щото от толкова четене на този форум досега колата не съм я намерил,но ако е Skoda той ще е човека smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги BullRing и kolev_77, аз само около 2 години търсих Октавия 1 (справка темата, която бях пуснал) и тази година август месец се сдобих с една, точно каквато исках, собственост на колега от форума (беше пуснал обява в темата за продажби). Търпение му е майката, както и звънене, обикаляне и гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не мога да чакам 2 години щото 20годишния ситроен BX вече умира smile092

ама колко бой е изял само той си знае направо не знам как изкара 10 год.при мен и още се движи това колите от 80-те и 90-те години нямат умаряне ще ги търсим ние ама ги няма smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.