Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за сервиз...


PRESIAN

Recommended Posts

Колеги преди известно време ми надраха две врати и дойде време да ги боядисам.

Застраховката ми е в Алианц и от там ми дадоха списък със доверени сервизи, но аз не знам кой как работи.

Молбата ми е ако някой знае нещо за тях или пък е ползвал услугите им да ми помогне в избора.

Сервизите са:

Ауто Експрес(Мургаш)

Ауто Финес(с.Каменар)

Ай Ти Груп(Мургаш)

Автотранссервиз(Тролейна)

Карколор(А.Сахаров)

Про Кар 56(Островна зона)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм тук. Имат договор с Алианц и договор с Еуратек. Една част от шкодите в ЕТ се боядисват там. :idea: За около 3 дни си готов. \:D/ Търсиш Велизар Канев и питаш каквото те интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм тук. Имат договор с Алианц и договор с Еуратек. Една част от шкодите в ЕТ се боядисват там. :idea: За около 3 дни си готов. \:D/ Търсиш Велизар Канев и питаш каквото те интересува.

Човекът като гледам, пита за варненски сервизи, не за софийски. Иначе и моята Фабиана предполагам е минала през Ветек, щото 2 пъти им я карах на ЕТ за пребоядисване на разни детайли и съм доста доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът като гледам, пита за варненски сервизи, не за софийски.

Да, за Варненски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм тук. Имат договор с Алианц и договор с Еуратек. Една част от шкодите в ЕТ се боядисват там. :idea: За около 3 дни си готов. \:D/ Търсиш Велизар Канев и питаш каквото те интересува.

Човекът като гледам, пита за варненски сервизи, не за софийски. Иначе и моята Фабиана предполагам е минала през Ветек, щото 2 пъти им я карах на ЕТ за пребоядисване на разни детайли и съм доста доволен.

:oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да си чешем езиците и да постваме срамежливи емотиконки, по-добре да помогнем на човека.

Хайде бе, варненци.

Има и друг вариант - пишеш в google името на всеки сервиз и четеш отзиви от другите форуми

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги никой ли не е ползвал тези сервизи?

Ще трябва май да избирам на "онче-бонче"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.